حمید هیراد، خواننده موسیقی پاپ کشورمان که چند روزی است به‌دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان شریعتی تهران بستری شده است، از مردم ایران به خاطر این‌که به یاد او بوده و هوایش را داشته‌اند، تشکر کرد

پیام حمید هیراد به هوادارانش از روی تخت بیمارستان

حمید هیراد، خواننده پاپ که از ۱۴ ماه پیش در حال مبارزه با سرطان خون است و چندی پیش، تازه‌ترین مرحله شیمی درمانی را به پایان رسانده، این روزها به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده است.

بیشتر بدانید : مبارزه حمید هیراد با کرونای انگلیسی و سرطان + حال جسمانی هیراد در بیمارستان

 صفحه رسمی موسسه فرهنگی هنری آوازی‌نو که مدیریت کارهای این خواننده را برعهده دارد، پیامی تصویری از حمید هیراد را از روی تخت بیمارستان شریعتی، منتشر کرد.

هیراد در این پیام تصویری می‌گوید:

«سلام به همه عزیزان. ان‌شالله که حالِ دل‌تان خوب باشد و همیشه تن‌تان سالم باشد. مرسی از همه کسانی که در این چند وقت به یادم بودند، هوایم را داشتند و برایم انرژی فرستادند. دست تک تک مردم را می‌بوسم که به یادم هستند. خیلی مراقب خودتان باشید. مرسی از کادر درمان بیمارستان شریعتی که در این چند وقت تمام تلاش خود را برای بهبودی من کردند و هنوز هم انجام می‌دهند. تمام تلاشم را می‌کنم با دعای خیر و انرژی‌های‌تان این مرحله را سپری کنم. خیلی مراقب خود باشید. همیشه دوست‌تان دارم و به یادتان هستم.»

حمید هیراد در بیمارستان
حمید هیراد در بیمارستان

 

بیشتر بدانید : حمید هیراد: به من گفتند بیش از یک ماه زنده نیستم! + عکس

بیشتر بدانید : بیوگرافی حمید هیراد خواننده گروه پازل بند + تصاویر از کودکی تا به اکنون

بیشتر بدانید : حمید هیراد سرطان خون دارد؟! +عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X