رضا بابک در "مهمانی کارائیب" بهزاد فراهانی + عکس
 رضا بابک در «مهمانی از کارائیب»، اولین اثر سینمایی بهزاد فراهانی، ایفای نقش می‌کند. به همین مناسبت، تست گریم این بازیگر پیشکسوت در این فیلم، منتشر شد

تست گریم رضا بابک در فیلم «مهمانی از کارائیب»

 فیلم سینمایی «مهمانی از کارائیب» به کارگردانی بهزاد فراهانی و تهیه‌کنندگی شهرام گیل‌آبادی، در چند روز آتی، مقابل دوربین می‌رود. رضا بابک، بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون، یکی از نقش‌های اصلی این فیلم سینمایی را ایفا خواهد کرد.

نوید فرح‌مرزی (طراح گریم)، مرجان گلزار (طراح صحنه و لباس)، جواد راهزانی (مدیر تولید)، حبیب مجیدی (عکاس) و مهدی گودرزی (فیلمبردار پشت صحنه)، از عوامل این فیلم هستند.

فراهانی فیلمنامه این اثر عاشقانه را بر اساس رمان «مهمانی از کارائیب – شبی با کاسترو» به قلم خودش نوشته است و حمیدرضا قطبی به عنوان مشاور کارگردان او را همراهی می‌کند.

رضا بابک در مهمانی کارائیب
رضا بابک در مهمانی کارائیب

در خلاصه داستان «مهمانی از کارائیب» آمده است: «خیاطی کارکشته، عاشق بانویی شده که همسرش را اعدام کرده‌اند. خیاط به دلیل دلبستگی به رفاقت با دوستش، شجاعت بیان این عاشقانگی را ندارد و بانو نیز به دلیل وفاداری به شوی رفته‌اش، دهان می‌بندد و دل را لجام می‌زند. این عشق پنهان، داستان ناتمام بسیاری از مردان و زنان شرقی است؛ عشق‌هایی که سرانجامش را باید در فلسفه شرق جست...»

بازیگران و دیگر عوامل این اثر، در خبرهای بعدی معرفی خواهند شد. 

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaonline.ir