5 جزیره برتر بهشتی برای گذراندن تعطیلات! + عکس
مثلی هست که می‌گوید هیچ چیز کامل نیست اما مکانی روی زمین در حد کمال وجود دارد که این حرف را نقض می‌کند. جزایر و سواحل بی پایانی وجود دارد که برای توریست ها....

مکان های دیدنی برای سفر

در زندگی پرمشغله امروزی یکی از بهترین مکان ها برای گذراندن تعطیلات جزیره ها هستند که هم مناظر زیبا دارند هم آرامش در آنجا جریان دارد و می‌توانید به طور کامل استراحت کنید. این جزایر بهشت های مطلقی هستند که آنقدر جذابیت برای توریست ها دارند که می‌توانند آنها را از داشتن یک تعطیلات عالی مطمئن سازند. حال لیست 5 جزیره بهشتی جهان را ببینید:

فیجی

مثلی هست که می‌گوید هیچ چیز کامل نیست اما مکانی روی زمین در حد کمال وجود دارد که این حرف را نقض می‌کند.

فیجی

جزایر و سواحل بی پایانی وجود دارد که برای توریست ها آرامش کامل به ارمغان می‌آورد. این آب های آبی و شن های سفید اینجا را فوق العاده جذاب کرده درحدی که نمی‌توانید از یک بار دیدن آن صرف نظر کنید. کارهای زیادی می‌توانید انجام دهید که تعطیلات خود را عالی برگزار کنید.

پوکت

بهترین مکان در آسیا و کشور تایلند جزایر رویایی پوکت برای تعطیلات است. این جزیره آرام، زیبا و دست نخورده است.

پوکت

این روزها زمان بسیار خوبی برای مسافرت به پوکت است و حتی تماشای آن در شب هم ارزش خاص خودش را دارد. اینجا گردشگاه های زیادی برای یک نفر وجود دارد و هرکس می‌تواند یکی از آنها را انتخاب کند. خلاصه باید بگوییم همه چیز برای خوش گذشتن به توریست ها مهیا است.

سیدنی

این شهر در استرالیا یکی از بهترین سواحل جهان را داراست. ورزش های آبی زیای مثل موج سواری و غواصی هم وجود دارد. به غیز از سواحل زیبا در این کشور نقاط توریستی زیادی برای گردشگران وجود دارد.

سیدنی

جامائیکا

جامائیکا در مرکز دریای کارائیب واقع شده و مکانی عالی برای داشتن بهترین تعطیلات است.

جامائیکا

 آٰفتاب،‌ شن ها و سواحل خیلی ساده و تماشایی هستند و بهترین مکان را برای استراحت شما فراهم می‌آورند. تجربه غواصی و فرهنگ غنی جزیره نیز از جذابیت های دیگر است و نسیم خنک و ورزش های آبی این تعطیلات را حسابی خاص و جالب می‌سازد.

هونولولو

هاوایی بهترین محل برای هر چیزی است. استراحت، آرامش، ورش های آبی، مهمانی، ماجراجویی؛ مجموعه خوبی از همه اینها در هونولولو مهیا است که سبب شده گردشگران اوقات خوشی داشته باشند و بتوانند هرکاری که دوست دارند انجام دهند.

هونولولو

آب و هوا و مردم اینجا نیز خوب هستند که همه اینها هونولولو را بهترین مکان برای توریست ها ساخته است. غروب آفتاب در این مکان هیجان انگیز است و کسی که به دیدن این قسمت جهان می‌رود حتما باید غروب آن را هم ببیند.

 

تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture  
اختصاصی سیمرغ