جشن امضای آنلاین مترجم کتاب‌های «جزء از کل» و «اتحادیه ابلهان» برگزار خواهد شد.

هشتمین جشن امضای شهرکتاب آنلاین با «پیمان خاکسار»

شهرکتاب آنلاین هشتمین برنامه‌ی جشن امضای اینترنتی خود را با پیمان خاکسار، از مترجمین پرکار و مورد توجه کتاب‌دوستان، برگزار کرده است و علاقه‌مندان می‌توانند تا 5 بهمن، آثار این مترجم را با امضای ایشان و با 10 درصد تخفیف از طریق سایت شهرکتاب آنلاین (www.shahreketabonline.com) خریداری کنند.

۱۵ عنوان کتاب پرفروش با ترجمه‌ی پیمان خاکسار در جشن امضای شهرکتاب آنلاین عرضه شده است. جدیدترین ترجمه ی پیمان خاکسار، کتاب «بیا با جغدها درباره‌ی دیابت تحقیق کنیم» اثر دیوید سداریس است. پیمان خاکسار درباره ی این کتاب می نویسد:

«حقیقتش دیگر قصد نداشتم کاری از سداریس ترجمه کنم ولی از این کتاب آخرش به قدری خوشم آمد که مقاومتم شکست. نگاه سداریس به محیط پیرامونش در این کتاب عمیق تر شده و به خیلی مسائل می پردازد، تبعیض نژاد، مهاجرت، بی رحمی انسان با حیوانات و خیلی چیزهای دیگر. چند تک گویی عجیب و غریب هم دارد که خواننده را حیرت زده می کند.»

دیگر کتاب ها:

جزء از کل، استیو تولتز، چاپ چهارم، نامزد جایزه بوکر ۲۰۰۸

شاگرد قصاب، پاتریک مک کیب، چاپ چهارم ، نامزد جایزه بوکر ۱۹۹۲

اتحادیه ابلهان، جان کندی تول، چاپ دهم، برنده جایزه پولیتزر ۱۹۸۱

عامه پسند، چارلز بوکفسکی، چاپ پنجم

 مادربزرگت رو از این جا ببر، چاپ چهارم

پیمان خاکسار که حرفه اصلی‌اش تدوین فیلم است، در هفته پایانی سال 93، رمان حجیم و مهم «جزء به کل» نوشته «استیو تولتز» را روانه بازار نشر کرد. این رمان در فاصله اندکی طرفداران زیادی پیدا کرد چاپ چهارم این کتاب نیز منتشر شده است. جالب است که این دست اتفاق‌ها برای ترجمه‌های پیمان خاکسار در حالی می‌افتد که ناشران و کتابفروش‌ها چندان از اوضاع و احوال بازار کتاب راضی نیستند. همین نکته است که اهمیت انتخاب‌های پیمان خاکسار را دو‌چندان می‌کند. 

شهرکتاب آنلاین، پیش‌تر جشن امضای کتاب‌های سیدعلی صالحی، لیلی گلستان، مهدی غبرایی، یوسف علیخانی، بلقیس سلیمانی، علیرضا روشن و منصور ضابطیان را نیز برگزار کرده که با استقبال فراوان مواجه شده است.گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : فروشگاه اینترنتی شهرکتاب


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X