آلبوم دوم امید حاجیلی با نام حاجیلیتو منتشر شد
دومین آلبوم رسمی «امید حاجیلی» با نام حاجیلیتو امروز در بازار موسیقی کشور منتشر می‌شود.

انتشار دومین آلبوم امید حاجیلی

امید حاجیلی که در سال 1387 نخستین آلبوم رسمی خود به نام «آلگرو» را روانه بازار موسیقی کشور کرده بود، دومین آلبومش به نام «حاجیلیتو» را سه شنبه 22 تیرماه روانه بازار موسیقی کشور می‌کند.

«مجید عبدی» که به همراه «پویا زارع فرد» تهیه‌کنندگی این آلبوم را  بر عهده دارد، درباره این آلبوم و زمان دقیق انتشار آن در گفتگویی گفت: «آلبوم قطعاً در تاریخ 22 تیرماه روانه بازار خواهد شد و به مرور درباره تاریخ کنسرت‌های امید حاجیلی هم اطلاع‌رسانی می‌کنیم.»

این در حالی است که حاجیلی در روز انتشار آلبومش (22 تیر) در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه خواهد رفت و این کنسرت به نوعی جشن رونمایی آلبوم دوم این خواننده به حساب می‌آید. این کنسرت در روزهای گذشته بار دیگر تمدید شده و در تاریخ جمعه 25 تیر ماه نیز اجرا خواهد شد.

امید حاجیلی استادِ اسبقِ دانشکده موسیقی صداوسیما و استاد حال حاضر دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی است. نوازندهٔ حرفه‌ای ساز ترومپت که در بسیاری از آلبوم‌های موسیقی حضور داشته، سابقه ده سال نوازندگی در ارکستر سمفونیک تهران ،ارکستر فیلارمونیک تهران، ارکستر سمفونیکِ صدا و سیما و دیگر ارکسترهای کلاسیک که تا به امروز وجود داشته‌اند را در کارنامه اش دارد.
آهنگسازی و تنظیم چندین قطعه در آلبوم‌های مختلف و همکاری با خوانندگانی چون علیرضا عصار، سیروان خسروی، محسن چاوشی (قطعه مردم آزار)، علی لهراسبی، خشایار اعتمادی، حامی، نیما مسیحا، شاهکار بینش پژوه، محمد زارع، جمشید عزیزخانی و ... از جمله فعالیت‌های این هنرمند بوده است.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : musicema.com