بهنام بانی، خواننده نام آشنا و پرحاشیه این روزهای  موسیقی ایران، در حال حاضر برای اجرای تور کنسرت های خود در خارج از کشور به سر می برد.

 کنسرت بهنام بانی در سالن ملی زنان یهودی در استرالیا

تور کنسرت‌های بهنام بانی در استرالیا در حال برگزاری است. این خواننده‌ی موسیقی پاپ امشب 27 می 2018 در سیدنی به صحنه می‌رود.

اما ماجرای عجیب دو شب پیش یعنی در تاریخ 25 می 2018 - چهارم خرداد 1397 در شهر ملبورن رخ داد. جایی که بهنام بانی در سالن Besen Centre کنسرتش را برگزار کرد.

این سالن متعلق به کنسول ملی زنان یهودی است و در آنجا فعالیت‌های مذهبی متعلق به یهودیت و صهیونیسیم انجام می‌شود.

کنسرت بهنام بانی در مرکز ملی زنان یهودی برگزار شد

کنسرت بهنام بانی در مرکز ملی زنان یهودی برگزار شد 1

این مرکز در سال 1927 تاسیس شده است و فعالیت های مذهبی دارد. در این کنسول نشست های دورهمی و سازماندهی اعضا انجام می‌شود و عمده‌ی فعالیتشان در راستای تفکرهای فمنیستی است. آنچه در Besen Centre می‌گذرد مُلهم از ارزش‌های یهودیت است.

کنسرت بهنام بانی در مرکز ملی زنان یهودی برگزار شد2

کنسرت بهنام بانی در مرکز ملی زنان یهودی برگزار شد 2حال باید دید چرا بهنام بانی و برنامه‌گزارانش تصمیم به اجرای کنسرتشان در چنین مرکزی گرفته‌اند؛ مرکزی که احتمالا ارتباط مستقیم با لابی صهیونیسم دارد.

شنیده‌ها حاکی است که پیش از برگزاری این کنسرت هشدارهایی از سوی افراد آگاه به خواننده و تهیه کننده‌ی این برنامه داده شده است. حتی هشدارهایی به گوش اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس هم رسیده اما گوش کسی بدهکار نبوده است.

کنسرت بهنام بانی در مرکز ملی زنان یهودی برگزار شد 3

کنسرت بهنام بانی در مرکز ملی زنان یهودی برگزار شد 3جالب‌تر اینکه این مسئله و احتمال سواستفاده‌ی لابی صهیونیسم از این کنسرت به برخی از مسئولان وزارت ارشاد هم گوشزد شده بود و آنها هم اخطارهای لازم را به تهیه‌کننده‌ی کنسرت‌های بهنام بانی داده بودند اما باز هم اقدامی فوری و عملی برای جلوگیری از این اتفاق انجام نشد.

متاسفانه در سال‌های اخیر لابی صهیونیستی فعالیت‌های اینچنینی‌اش را در سراسر جهان گسترش داده و ریخت و پاش مالی زیادی برای جذب هنرمندان انجام می‌دهد.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: tasnimnews.com


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X