فروش موسیقی فیلم "ستاره‌ای متولد شده" که برگزیده اسکار ۲۰۱۹ شد از مرز شش میلیون نسخه عبور کرد

موسیقی فیلم "ستاره‌ای متولد شده" رکورد زد

موسیقی اجرای دو نفره بردلی کوپر و لیدی گاگا که برای فیلم سینمایی "ستاره‌ای متولد شده" خوانده شد، از مرز فروش شش میلیون نسخه آلبوم عبور کرد و عنوان "پلاتین دوبرابر" را دریافت کرد.

آلبومی که دو بار درجه پلاتین را کسب می‌کند با واژه "double platinum" یا "پلاتین دوبرابر" بیان می‌شود.

این آلبوم در سال ۲۰۱۸ توسط اینتراسکوپ رکوردز منتشر شد که توانست در همان سال در صدر رتبه بندی قرار بگیرد و امسال نیز توانسته تاکنون، به عنوان پرفروش‌ترین آلبوم ۲۰۱۹ شناخته شود.

فیلم "ستاره‌ای متولد شده" که داستان دو موسیقیدان به نام‌های آلی با بازی لیدی گاگا و جکسون با بازی بردلی کوپر را روایت می‌کرد، در زمان انتشار با تحسین منتقدان روبرو شده بود.

بیشتر بدانید : 10نکته در مورد فیلم لیدی گاگا A Star Is Born + عکس

 قطعه "کم عمق" که توسط لیدی گاگا و مارک رانسون نوشته شده بود، در آکادمی اسکار ۲۰۱۹ جایزه بهترین موسیقی، دو جایزه گرمی برای بهترین موسیقی پاپ و همچنین جایزه بهترین موسیقی را از گلدن گلوب دریافت کرد.

چهار آلبوم بعدی که در بیلبورد پرفروش‌ها قرار دارد، به ترتیب "هرگز دوباره عاشق نمی‌شوم"، "همیشه این را به ما یاد آوری کن"، "آیا این درست است؟" و "شاید زمان آن فرا رسیده" هستند.

فیلم سینمایی "ستاره‌ای متولد شده" که از سوی کمپانی برادران وارنر منتشر شد، توسط جان پیترز و بردلی کوپر تهیه کنندگی شد. بردلی کوپر  در کنار اریک رات و ویل فترز نویسنده این فیلم هم بوده است.

 

بیشتر بدانید : آیا «لیدی گاگا» و «بردلی کوپر» عاشق یکدیگر شده اند؟ + عکس

بیشتر بدانید : آیا به زودی شاهد نامزدی بردلی کوپر و لیدی گاگا خواهیم بود؟!

بیشتر بدانید : واکنش‌های منفی به گلدن گلوب ۲۰۱۹/ جفا در حق لیدی گاگا!

بیشتر بدانید : عکس های لیدی گاگا و بردلی کوپر در فیلم جدیدشان

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X