در پی بسته شدن صفحه اینستاگرام امیر تتلو، به نظر می‌رسد صفحه اینستاگرام "هوروش‌بند" نیز روز گذشته با وجود 775‌هزار فالوور بسته یا هک شده است

اینستاگرام هوروش بند مسدود شد!

به نظر می‌رسد صفحه اینستاگرام "هوروش‌بند" که از سوی اینستاگرام تیک آبی دریافت کرده بود روز گذشته با انتشار پست "تعطیل شد" هک شده است. در حال حاضر تصویری که عبارت تعطیل شد بر آن نوشته شده به عنوان پروفایل انتخاب شده و در بخش استوری قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، درباره این اتفاق اطلاعاتی موثق منتشر نشده اما واکنش هواداران این گروه موسیقی پاپ را بر انگیخته است. کاربران در صفحه‌ای که به این گروه تعلق دارد نظرات متفاوتی را درج کرده‌اند. برخی از کاربران از حذف پست‌های قبلی "هوروش‌بند" ناراحت هستند و برخی نیز این اتفاق را تبلیغی برای جذب فالوور بیشتر دانسته‌اند.

به نظر می‌رسد صفحه مذکور همچنان در اختیار هکر‌هاست.

"هوروش‌بند" گروهی فعال در عرصه موسیقی پاپ است و مهدی دارابی و مسعود جهانی از اعضای اصلی آن هستند. این گروه که از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده تاکنون آهنگ‌های متعددی عرضه کرده و چندین کنسرت در شهرهای مختلف برگزار کرده است.

اینستاگرام هوروش بند
عکسی از صفحه مسدود یا هک شده "هوروش‌بند"بیشتر بدانید : خونریزی ناگهانی حنجره مهدی دارابی خواننده هوروش بند + یادداشت هوروش بند

بیشتر بدانید : بیان معنی دور از انتظار نام گروه هوروش بند

بیشتر بدانید : جنجال آهنگ گروهی که حتی نام خودش را غلط تلفظ می‌کند

بیشتر بدانید : پرطرفدارترین آهنگ های موسیقی پاپ در سال 97

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: ilna.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X