ففف

تازه‌ترین کنسرت ماکان‌بند با دو اتفاق غافل‌گیرکننده برای تماشاگران همراه شد و در بخشی از کنسرت خواننده گروه نیز غافل‌گیر شد

محمدرضا گلزار با کیک تولد امیر مقاره در کنسرت ماکان بند

کنسرت ماکان بند دوم دی ۱۳۹۸ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد. این کنسرت مصادف با زادروز امیر مقاره یکی از خوانندگان گروه "ماکان بند" بود. در بخشی از این کنسرت و در وضعیتی که اعضای گروه غافل‌گیر شده بودند، محمدرضا گلزار با کیکِ تولدِ امیر مقاره روی صحنه آمد.

محمدرضا گلزار پس از بریدن کیک تولدِ امیر مقاره گفت: امیر مقاره با انرژی مثبتی که به همه ما می‌دهد حال همه ما را خوب می‌کند و حقش این است که پیشرفت کند.

امیر مقاره هم ضمن سپاسِ ویژه از گلزار، خطاب به او گفت: شما الگوی من در زندگی بوده‌اید و ممنونم که امشب در کنارم هستید.

کنسرت شب گذشته‌ "ماکان بند" مهمان ویژه‌ی دیگری به نام "زلمه" داشت. "زلمه" کودک افغانستانی است که چندی پیش از سوی یکی از شهروندان ایرانی آزار دید و ویدئوی این اتفاق در فضای مجازی دست به دست شد.

کنسرت ماکان بند,گلزار در کنسرت امیر مقاره,تولد امیر مقاره
محمدرضا گلزار در کنسرت ماکان بند

"ماکان‌بند"، "زلمه" را به کنسرتش دعوت کرد و او را روی صحنه آورد تا تقدیری از او داشته باشد؛ ماکانی ها می‌خواستند، از او بابت اتفاقی که افتاده، دلجویی کنند.

رهام هادیان وقتی "زلمه" را روی صحنه در کنار خود داشت، به افتخار این کودکِ کار، آهنگی افغانستانی خواند و این آهنگ را به تمام افغانستانی‌ها تقدیم کرد.

کنسرت ماکان بند,گلزار در کنسرت امیر مقاره,تولد امیر مقاره
تولد امیر مقاره در کنسرت برج میلاد

اتفاق جالب دیگری هم شب گذشته شکل گرفت که مربوط به دکورِ صحنه بود. دکور این اجرا براساس قطعه‌ "ناخدا" طراحی شده بود و تماشاگران کشتیِ بزرگی را روی صحنه می‌دیدند. اعضای "ماکان بند" گاهی سری به عرشه‌ کشتی می‌زدند و از آنجا به خواندن و یا نواختن می‌پرداختند.

"ماکان بند" با اجرای دیشب ثابت کرد که همیشه به دنبال ایجاد فضا‌های جدید و متفاوت برای مخاطبانش است و برای احترام گذاشتن به هوادارانش همواره در حال اندیشه و اجرای ایده‌های جدید است.

یاشار خسروی سرپرست و امیرمیلاد نیکزاد رهبر ارکسترِ "ماکان بند" در اجرای دیشب بودند.

کنسرت "ماکان بند" سوم دی، چهارم دی و پنجم دی هم برگزار می‌شود.


بیشتر بدانید : متلک تند گروه ماکان بند به حال غیرعادی علیشمس

بیشتر بدانید : تصاویر ماکان بند، حامد همایون و محمد علیزاده در ضیافت افطار خیریه مهر لیلا

بیشتر بدانید : پرطرفدارترین آهنگ های موسیقی پاپ در سال 97

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: iranart.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
 
X