درآمد و پول سازی عجیب ویکتوریا بکهام از کنسرتی که در آن نخواند!
ویکتوریا بکهام سالهاست با اسپایس گرلز همکاری نمی‌کند و در تور کنسرت‌های اخیر گروه هم شرکت نکرد، اما از این تور درآمدی به میزان سایر اعضای گروه کسب کرده است 

درآمد یک میلیون پوندی ویکتوریا بکهام از برنامه‌ای که در آن 

گزارش‌ها حاکی از آن است که ویکتوریا بکهام، ستاره نامدار در صحنه مد و خواننده سابق با این که هنگام اجرای تور "اسپایس گرلز" با اعضای گروه همراه نبود اما توانست درآمد یک میلیون پوندی مانند دیگر اعضای این گروه داشته باشد. برآوردهای جدید نشان می‌دهد که شرکت "اسپایس گرلز لیمیتد" سال گذشته ۴ و نیم میلیون پوند درآمد داشت. مدیران و مالکان این شرکت، ویکتوریا بکهام، اما بانتن، جری هورنر، مل بی و مل سی هستند.

به نقل از ایندیپندنت، منبع این درآمد علاوه بر۱۲۴ هزار پوند ارزش دارایی شرکت در سال ۲۰۱۸، بقیه از محل تورها و حمایت تعدادی نشان تجاری که توسط گروه امضا شده بود، کسب شده است.  تور اسپایس گرلز حتی از شرکت لباس "بکهام" که ۷۰۰ هزار پوند در سال ۲۰۱۹ به دست آورد، عایدی بیشتری برای ویکتوریا بکهام به همراه داشت.

یک منبع به سان گفت: "کنایه‌ای درباره درآمد ویکتوریا نقل می‌شود که او از اسپایس گرلز جدا شد تا امپراطوری خودش را به عنوان یک طراح مد بسازد، اما باز هم منبع اصلی درآمد برای ویکتوریا، اسپایس گرلز بود."

بکهام اخیرا تصمیم گرفت تا ۳۰ کارمند تعدیل‌شده‌اش را دوباره به شرکت مدش بازگرداند. او پس از این که شرکتش تصمیم گرفت با بودجه دولتی به حمایت از کارمندانش بپردازد با انتقاد شدیدی روبه‌رو شد. گزارش‌ها حاکی از آن است که ارزش خالص دارایی ویکتوریا بکهام، ۳۳۵ میلیون پوند است. 

 

بیشتر بدانید : بازگشت گروه دخترانه «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام»

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: iranart.ir