توهین شرم آور مجری تلویزیون به یک گروه محبوب موسیقی + عکس
مجری یک رادیو در آلمان بعد از آنکه گروه موسیقی بی‌تی‌اس از ستارگان شناخته‌ شده موسیقی ‌پاپ را با ویروس کرونا مقایسه کرد، ناچار به عذر‌خواهی شد 

عذرخواهی مجری به دنبال انتقادات شدید 

به تازگی، یکی از مجری‌های برنامه‌های رادیویی آلمان به نام Matthias Matuschik، در برنامه‌اش به اعضای گروه پسرانه BTS که بهترین گروه‌های موسیقی پاپ در طول تاریخ معرفی شدند توهین کرده و آن‌ها را ویروس کرونا خطاب کرده است.

Matthias Matuschik اذعان داشته است: “اعضای گروه پسرانه BTS همانند ویروس کرونا هستند و باید برای آن‌ ها، واکسن ساخته شود و به مدت ۲۰ سال به کشور کره شمالی تبعید شوند.

توهین مجری به گروه بی تی اس
توهین مجری تلویزیون به گروه بی تی اس

علاوه بر این، کاور گروه BTS از آهنگ Fix You گروه Coldplay، واقعا مسخره است”!!

حمایت آرمی‌ها و هنرمندان جهان از گروه BTS

گفتنی است، در واکنش به اظهارات Matthias Matuschik، آرمی‌ها (طرفداران گروه BTS) و دیگر کی‌پاپرها، هشتگ‌های rassismussbeibayern3 و bayern3racist را توییت کردند و خواستار عذرخواهی این مجری آلمانی شدند.

علاوه بر این‌ها، ستاره‌هایی همچون هالزی، مکس، لاو و … نیز از گروه BTS و بقیه هنرمندان آسیایی حمایت کرده و اعلام کردند، مخالف این رفتارهای نژادپرستانه هستند.

عذرخواهی Matthias Matuschik از گروه BTS

گفته می‌شود، پس از درخواست‌های بی‌شمار طرفداران و حمایت آن‌ها از گروه معروف و محبوب BTS، Matthias Matuschik با انتشار نامه‌ای در صفحه اینستاگرام خود، از این گروه عذرخواهی کرد. 

این مجری آلمانی به دنبال موج شدید انتقادها از گفته خود عقب نشینی کرد و ضمن عذرخواهی گفت: قصد نداشتم توهین نژادپرستانه کنم و می پذیرم که مقایسه گروه بی‌تی‌اس با ویروس کرونا کاملا غلط بوده است.

مسولین این ایستگاه رادیویی آلمان روز جمعه بابت اظهار نظر این مجری برنامه مقایسه گروه محبوب «K-pop» پاپ کره جنوبی «BTS» با ویروس کرونا، عذرخواهی کردند و گفتند که انتخاب کلمات وی به این شیوه مقایسه نادرست بوده اما به هیچ عنوان به منظور آسیب رساندن یا نژادپرستانه نبوده است.

این بیانیه پس از آن منتشر شد که طرفداران هوادار این گروه کره ای، ایستگاه رادیویی «ماتیاس ماتوشچیک» را به دلیل اظهار نظرهای خود در مورد گروه مذکور مورد انتقاد شدید خود قرار دادند و با استفاده از هشتگ های # Bayern3Racist  # Bayern3Apologize و # RassismusBeiBayern3 که به معنای نژادپرستی در Bayern3 است، این رادیو و مجری اش را در رسانه های اجتماعی به نژادپرستی متهم کردند.

 

بیشتر بدانید : آلبوم جدید گروه "بی تی اس" BTS با پیام امید به جهان گرفتار کرونا

بیشتر بدانید : درخشش تیلور سوئیفت، جاستین بیبر و گروه BTS در جوایز موسیقی آمریکا + عکس

بیشتر بدانید : محبوب ترین سلبریتی های کره ای در سال 2020 + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: cigatech.ir/farsnews.ir