دستاورد جدید گروه محبوب BTS در سایت بیلبورد
  یکی از محبوب ترین آلبوم های گروه موسیقی BTS به نقطه ی عطف بسیار ویژه ای دست یافته که تا پیش از این برای این گروه میسر نشده بود

موفقیت گروه موسیقی BTS

در جدیدترین ویرایش جدول «آلبوم های جهان» سایت بیلبورد که رده بندی ای از پرفروش ترین آلبوم های موسیقی دنیا در آمریکا است، Wizkid خواننده ی نیجریایی با آخرین آلبوم خود به نام Made in Lagos در صدر قرار گرفته است. این عنوان به لطف محبوبیت روز افزون یکی از آهنگ های این آلبوم به نام Essence به دست آمده که حاصل همخوانی جاستین بیبر با ویزکید است. این قطعه به سرعت در حال طی دیگر رده بندی های سایت بیلبورد است. در این میان، یکی از محبوب ترین آلبوم های گروه موسیقی BTS هم به نقطه ی عطف بسیار ویژه ای دست یافته که تا پیش از این برای این گروه میسر نشده بود.

آلبوم Love Yourself: Answer گروه BTS که این بار در جایگاه هشتم جدول قرار گرفته، نزدیک به ۱۵۶ هفته یا به عبارتی دیگر، سه سال است که در این فهرست حضور دارد. این نخستین باری است که این گروه سه سال کامل در این رده بندی قرار دارد و این طولانی ترین حضور گروه BTS در جدول های سایت بیلبورد محسوب می شود.

جالب آنکه آلبوم Love Yourself: Answer فقط یک گام جلوتر از یکی دیگر از موفق ترین آلبوم های این گروه است. آخرین بار، آلبوم Love Yourself: Tear گروه BTS به مدت ۱۵۵ هفته در جدول آلبوم های جهان سایت بیلبورد قرار داشت. ممکن است این آلبوم هم زمانی از دیگری سبقت بگیرد، گرچه اینطور که به نظر می رسد که احتمالاً آلبوم Love Yourself: Answer جایگاه خود را از جهت طولانی ترین حضور در این جدول حفظ خواهد کرد.

آلبوم Love Yourself: Answer در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و از آن زمان تاکنون در جدول آلبوم های جهان سایت بیلبورد حضور داشته است. این آلبوم یکی از چندین آلبوم گروه BTS است که موفق به کسب رتبه ی اول این جدول شده اند. همچنین با این آلبوم بود که گروه BTS برای دومین بار توانست به جدول ۲۰۰ تایی پرفروش ترین آثار موسیقی در آمریکا راه پیدا کند. در این آلبوم آهنگی به نام Idol وجود دارد که برخی نسخه های آن با همخوانی نیکی میناج، خواننده ی مشهور ضبط شده اند. این قطعه در جایگاه یازدهم جدول ۱۰۰ آهنگ برتر بیلبورد قرار گرفت که میزان محبوبیت تک آهنگ ها در آمریکا را نشان می دهد و چیزی نمانده بود گروه BTS را برای دومین بار به فهرست ۱۰ آهنگ برتر برساند.

 

بیشتر بدانید : درخشش تیلور سوئیفت، جاستین بیبر و گروه BTS در جوایز موسیقی آمریکا + عکس

بیشتر بدانید : آلبوم جدید گروه "بی تی اس" BTS با پیام امید به جهان گرفتار کرونا

بیشتر بدانید : توهین شرم آور مجری تلویزیون به یک گروه محبوب موسیقی + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com