از تغییر قیافه طلیسچی و شعبده بازی فرزاد فرزین تا ورود ماکان بند با تابوت در کنسرت!
 گروه موسیقی ماکان بند در کنسرت خود با تابوت وارد سن شدند

تابوت در کنسرت ماکان‌ بند/ وقتی تهی از هنر هستی!

 برخی از مردم برای آنکه چند ساعتی را فارغ از مشکلات و گرفتاری‌ های زندگی‌ شان باشند به کنسرت خواننده مورد علاقه‌ شان می‌روند. اما مدتی است که کنسرت‌ ها دستخوش تغییرات اساسی شده است به خصوص با روی کار آمدن خواننده‌های جدید که نسل جوان آن‌ها را بسیار دوست دارند. اغلب این خواننده‌ها برای آنکه نظر مخاطبانشان را جلب کنند و بار دیگر به کنسرت‌شان بکشانند، دست به اقدامات عجیب می‌زنند. یعنی به جای پرداختن به خوانندگی، در صحنه کنسرت حرکات نمایشی انجام می‌دهند.

در واقع به جای عرضه هنرشان به حرکات عجیب روی می‌آورند. البته برای جذابیت بیشتر کنسرت و اینکه مخاطبان خسته نشوند خواننده باید خلاقیت به خرج دهد، اما این بدین معنی نیست که با تابوت روی صحنه حاضر شوند. گروه ماکان بند از آن دست گروه‌های موسیقیایی است که ترجیح‌ می‌دهند بیشتر وقت کنسرتشان را به شومنی اختصاص دهند.

کارهای عجیب و غریب ماکان بند در کنسرت

اخیرا دو خواننده این گروه در تازه‌ترین کنسرت‌شان، با تابوت وارد سالن شدند و حین ورود، موسیقی سریال اسکوئید گیم و تصاویری از این سریال را پخش کردند. البته این اولین باری نیست که شاهد اقدامات عجیب از سوی ماکان بند در کنسرت‌ هایشان هستیم. این گروه در کنسرت‌های خود تم‌های مختلفی را اجرا می‌کند مثلا پیشتر یکی از خواننده‌ های آن، حرکات عجیبی، چون شعبده باز‌ها با سرش انجام داده بود یا از ربات استفاده کردند.

حرکات نمایشی به خوانندگی در کنسرت موسیقی!

گفتنی است که ماکان بند در این زمینه تنها نیست و خواننده‌های زیادی هستند که این قبیل کار‌ها را البته به سبک و سیاق خودشان انجام می‌دهند مثلا علیرضا طلیسچی با تغییر قیافه در صحنه حاضر می‌شود.

فرزاد فرزین هم در یکی از کنسرت‌هایش شعبده بازی عجیب و غریبی راه انداخت. او در این کنسرت به شکل یک روح ظاهر و در وسط اجرا به ناگاه غیب شد! با این اوصاف به نظر می‌رسد این خواننده‌ها دستشان آنقدر در کنسرت‌هایشان خالی است که به جای خوانندگی به حرکات نمایشی روی می‌آورند.

واکنش کاربران به ورود ماکان بند با تابوت به کنسرت

اکنون ورود با تابوت گروه ماکان بند مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته و واکنش‌های آن‌ها را در پی داشته است.

تابوت در کنسرت ماکان بند
تابوت در کنسرت ماکان بند

یکی از کاربران در این باره نوشته است: «یعنی نماد بی‌خردی و حماقت و بی‌سلیقگی».

کاربر دیگری به کنایه گفته است: «وای چه جذاب! حتما یه سری هم خودشون رو کشتن با این صحنه شگفت آور!»

دیگری نوشت: «واقعا که! به جای اینکه سعی کنن به مردم انگیزه و امید بدن و تلاششون رو بکنن یک چیز باحال به مردم ارائه بدن بیشتر حال میگیرن تو رو خدا پولاتون و وقتتون رو الکی هدر ندید».

یکی دیگر از کاربران اینطور می‌نویسد: «کنسرت‌ها چرا اینجوری شدن. ماکان بند که با تابوت میاد، رضا صادقی هم شاخ و شونه میکشه چه خبرتونه؟!»

کاربر دیگری گفته است: «شما دغدغه ماکان بند رو دارین من دغدغه فرهنگ جامعه که به دست سلبریتی‌ها هرروز بیشتر از روز قبل آشفته‌تر میشه. همین جناب «ماکان بند» با تابوت روی صحنه آورده شدند و شروع کنسرتش با تِم «بازی مرکب» بود».

فرد دیگری نوشت: «یه مسئله که هست اینه که مردم ایران گاهی فراموش میکنن بعضی از موزیک‌ها در صنعت سرگرمی قرار میگیرن و نباید انتظار «هنر» داشت و ناامید شد اینجا کیفیتِ سرگرمی مطرحه، ما هنر بی‌تی اس و ماکان بند رو درچارچوب سرگرمی می‌سنجیم گرچه من نمیفهمم این همه سرگرمی میخوایم چیکار». 

 

بیشتر بدانید : تیپ عجیب خواننده ماکان بند در اکران سریال جزیره + تصاویر

بیشتر بدانید : سوپرایز غافلگیر کننده گلزار، در کنسرت ماکان بند + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: aftabeyazd.ir