ماجرای بدل بیلی آیلیش در کنسرتش چه بود؟ + عکس
 بیلی آیلیش اعلام کرد که هنگام اجرا در جشنواره موسیقی کواچلا ۲۰۲۲ در ایندیو، کالیفرنیا از بدل استفاده کرده است. این خواننده ۲۰ ساله روز سه شنبه در مصاحبه ای با مت ویلکینسون در اپل موزیک ماجرا را تعریف کرد

بیلی آیلیش اعتراف کرد که در کنسرتش از بدل استفاده کرده است

بیلی آیلیش توضیح داد که در ابتدای جشنواره کواچلا یکی از رقصنده هایش بدل او در اجرایش بود. او در ادامه گفت که لباسی که خودش در اجرا پوشیده بود را تن او کرده است.

بیشتر بدانید : دختری که جوایز گرمی 2020 را درو کرد + عکس

بیلی افزود:
«ما یک کلاه گیس سیاه روی سرش گذاشتیم، به او ماسک و عینک آفتابی دادیم و او کفش‌ها و جوراب‌های من را پوشید. در حالی که چراغ‌ها روشن بودند، او را پشت صحنه گذاشتم و همه فکر می‌کردند من هستم، او همانجا ایستاد و هیچ کس نفهمید که من نیستم، به معنای واقعی کلمه هیچ کس نفهمید. در حالی که او آنجا ایستاده بود، من یک کت مشکی بزرگ و یک جلیقه شبرنگ و یک هودی به تن کردم.»

بدل بیلی آیلیش
بیلی آیلیش 

این خواننده ۲۰ ساله این آخر هفته در جشنواره «گلاستونبری» خواهد بود. او گفت:
«این یک فرصت جدی است که یک بار در زندگی از شما خواسته می شود که به آنجا بروید و من دائماً احساس می‌کنم که لیاقت این همه را ندارم. این احساس، قبل از هر چیز باعث می شود به همه شک کنی، به خودت می گویی «چرا من را انتخاب کرده اند؟» اما به همین دلیل است که در مورد آن هیجان‌زده‌ هستم.»


بیلی آیلیش که برنده هفت جایزه گرمی است 
اخیرا از شریک زندگیش متیو تایلر ورک ۳۰ ساله جدا شده است. گمان می‌رود که رابطه بیلی و متیو در آوریل سال گذشته و زمانی که آنها برای صرف قهوه با هم بیرون رفتند، آغاز شد. این زوج موفق شدند رابطه خود را خصوصی و دور از کانون توجه نگه دارند. آنها در هیچ رویداد عمومی با هم شرکت نکردند یا در مورد یکدیگر در رسانه های اجتماعی پستی نگذاشتند. 

 

بیشتر بدانید : عشق بیلی آیلیش به جاستین بیبر و اشک هایی که برای او ریخت + عکس

بیشتر بدانید : از اسکارلت جوهانسون تا بیلی آیلیش: چهره های تاثیرگذار 2021

بیشتر بدانید : دختر 18 ساله ای که موسیقی آمریکا را ترکاند!! + عکس

بیشتر بدانید : بیانسه، دمی لواتو و بیلی ایلیش در مراسم جوایز گرمی 2020 + تصاویر

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com