نفیسه روشن به گروه بازیگران نمایش «تابوتخانه‌ خاموش» که داستان سیاستمدارانی است که دروغ را در جامعه تبدیل به هنجار کرده‌اند، پیوست.

نفیسه روشن بازیگر تابوتخانه خاموش شد

نفیسه روشن و حسن اسدی به گروه بازیگران نمایش «تابوتخانه‌ خاموش» به کارگردانی رحمان خوب‌زاده و حسن رونده پیوستند. پیش از این حضور بهنام شرفی و مهران نائل به عنوان بازیگران این نمایش قطعی شده بود.

این نمایش، روایت‌گر سیاست‌مدارانی است که دروغ را در جامعه تبدیل به یک هنجار کرده‌اند و اعتمادی را که توده مردم به آن‌ها داشته، گلوله باران کرده‌اند.

 در خلاصه داستان این نمایش آمده است:

«میلاد کیانی در آستانه‌ پرورش یک ایده برای ساختن شهری است، اما دخالت و حضور شخصیت‌هایی اجازه‌ پرورش این ایده را نمی‌دهد و او خود را مجبور می‌کند تا باتک‌تک این افراد به گفت‌وگو بنشیند و...»

«تابوتخانه‌ خاموش» از ۲۹ آذر هرشب ساعت ۲۱ در سالن حافظ به روی صحنه می‌رود.


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
زوج کلاهبرداری که از نام و اعتبار جورج کلونی سوء استفاده کردند!! زوج کلاهبرداری که از نام و اعتبار جورج کلونی سوء استفاده کردند!!

فرانچسکو گالدِلی ۵۸ ساله و وانیا گُفی ۴۵ ساله، زوجی که از نام و اعتبار جرج کلونی، ستاره بزرگ هالیوود، سوءاستفاده می کردند و از سال ۲۰۱۳ فراری بودند، سرانجام بازداشت شدند

پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
درهای مرموز باستانی که باید برای همیشه بسته بمانند! + عکس درهای مرموز باستانی که باید برای همیشه بسته بمانند! + عکس

در‌های قدیمی و باستانی‌ای وجود دارند که هرگز باز نشده‌اند و راز‌های درون این در‌ها برای همیشه مخفی خواهد ماند. این در‌ها به خودی خود رمزآلود هستند و از آنجایی که هرگز باز نشده‌اند سوال‌های بیشتری در خصوص دلیل وجود این در‌ها و باز نشدن آن‌ها وجود دارد


Depression.jpg

اگر در زمینه اضطراب و افسردگی نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید

مشکل خود را با یکی از مشاوران آنلاین ما در میان بگذارید

 
X