اجرای نمایش «منو نمی‌بره» به نویسندگی و کارگردانی زهرا صبری به دنیا فنی‌زاده که هشتم دیِ سال گذشته بعد از تحمل یک دوره بیماری سخت درگذشت، تقدیم شد.

اجرای نمایش عروسکی منو نمی بره به یاد دنیا فنی زاده

زهرا صبری نویسنده و کارگردان نمایش «منو نمی‌بره» اجرای شب گذشته خود را به دنیا فنی‌زاده تقدیم کرد.

سه‌شنبه شب جمعی از نمایشگران عروسکی و از جمله مریم اقبالی و علی پاکدست به تماشای این نمایش در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نشستند که با توجه به نزدیکی سالگرد درگذشت دنیا فنی‌زاده، صبری نمایش خود را به این هنرمند نمایش عروسکی تقدیم کرد.

اجرای نمایش عروسکی منو نمیبره به یاد دنیا فنی زاده

اجرای نمایش عروسکی منو نمیبره به یاد دنیا فنی زاده

دنیا فنی‎‌زاده سال گذشته بعد از تحمل یک دوره بیماری سخت، هشتم دی‌ درگذشت.

«منو نمی‌بره» نمایشی ویژه مخاطب نوجوان و بزرگسال است و مضمون آن درباره‌ رها شدن از تمام حسرت‌ها، دروغ‌ها، حسادت‌ها، جدایی‌ها و خاطره‌های تلخ و شیرین روزهای گذشته است.

این نمایش به نویسندگی و کارگردانی زهرا صبری و با بازی بهناز مهدی‌خواه، فهیمه باروتچی، خاطره عیسوند، نازنین نادرپور و سعید ابک  تا 22 دی‌ هر روز به جز شنبه‌ها از ساعت 19 در سالن گلستان مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله روی صحنه می‌رود.


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: isna.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
زوج کلاهبرداری که از نام و اعتبار جورج کلونی سوء استفاده کردند!! زوج کلاهبرداری که از نام و اعتبار جورج کلونی سوء استفاده کردند!!

فرانچسکو گالدِلی ۵۸ ساله و وانیا گُفی ۴۵ ساله، زوجی که از نام و اعتبار جرج کلونی، ستاره بزرگ هالیوود، سوءاستفاده می کردند و از سال ۲۰۱۳ فراری بودند، سرانجام بازداشت شدند

پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
درهای مرموز باستانی که باید برای همیشه بسته بمانند! + عکس درهای مرموز باستانی که باید برای همیشه بسته بمانند! + عکس

در‌های قدیمی و باستانی‌ای وجود دارند که هرگز باز نشده‌اند و راز‌های درون این در‌ها برای همیشه مخفی خواهد ماند. این در‌ها به خودی خود رمزآلود هستند و از آنجایی که هرگز باز نشده‌اند سوال‌های بیشتری در خصوص دلیل وجود این در‌ها و باز نشدن آن‌ها وجود دارد


Depression.jpg

اگر در زمینه اضطراب و افسردگی نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید

مشکل خود را با یکی از مشاوران آنلاین ما در میان بگذارید

 
X