شیوا نویسنده وبلاگی به نام «یادداشت‌های یک زن خانه دار» است. او اتفاقات زندگی روزمره خودش و اطرافیانش را در آن می‌نویسد و...

کارگردان «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» اعلام کرد که این مجموعه در نیمه‌ی تصویربرداری به دلیل تغییر دیدگاه مدیران جدید شبکه چهار نسبت به مسئولان قبل، متوقف شده است!
 
مسعود کرامتی درباره آخرین وضعیت سریال «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» که در حال ساخت آن برای شبکه چهار بود،‌ بیان کرد: نیمی از تصویربرداری این سریال به تهیه‌کنندگی آقای اسماعیل عفیفه انجام شده است اما مدیریت فیلم و سریال شبکه عوض شد و فعلا کار متوقف است.
 
وی در این‌باره توضیح داد: «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» اولین سریال شبکه چهار است و به نوعی قرار بود آغازگر سریال‌سازی در این شبکه باشد اما پس از تغییر مدیریت فیلم و سریال شبکه، گفتند که باید یکسری تغییرات در این سریال که نیمی از آن تصویربرداری شده‌، انجام شود؛ از جمله اینکه گفتند باید یک بازیگر و کاراکتر برخی از بازیگران عوض شود!
 
این کارگردان سپس درباره این سریال گفت: در سال گذشته پنج - شش ماه درگیر نگارش فیلمنامه و پیش‌تولید «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» بودیم و سریال را امسال جلوی دوربین بردیم. ما در تولید خوب جلو می‌رفتیم تا اینکه مسائل فعلی پیش آمد و فعلا وضعیت کار مشخص نیست و کمی مشکل سلیقه‌ها را داریم.
 
مسعود کرامتی که به عنوان یکی از کارگردانان شاخص سینمای کودک شناخته می‌شود، گفت که امسال فیلمی برای جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان ندارد و فیلم سینمایی سال گذشته‌اش به نام «گنجشکک اشی‌مشی» که او کارگردانی یکی از اپیزود‌هایش بود، هنوز فرصت اکران پیدا نکرده است.
 
در خلاصه داستان مجموعه «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» آمده است: شیوا نویسنده وبلاگی به نام «یادداشت‌های یک زن خانه دار» است. او اتفاقات زندگی روزمره خودش و اطرافیانش را در آن می‌نویسد و این تجربیات را با خوانندگان وبلاگش که در مورد نوشته‌های او نظر می‌دهند در میان می‌گذارد.
 
در این سریال آپارتمانی و خانوادگی، فریبا جدی‌کار و محمود نوروزیان پدر و مادر خانواده هستند که با دختر جوان‌شان (مونا غمخوار) در یک خانه زندگی‌ می‌کنند. همچنین شقایق دهقان ‌و امیررضا دلاوری‌ دختر و داماد خانواده‌ هستند که در طبقه دیگری حضور دارند و علی عامل‌هاشمی هم پسر خانواده است که در طبقه‌ای دیگر زندگی می‌کند.
 
 
 
گردآوری  : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:sima.jamejamonline.ir
مطالب پیشنهادی:
 تصاویر پشت صحنه فیلم آتش بس 2
پروانگی
خاطرات هنرمندان سینما از روزهای مدرسه
 
میتراحجار: درهالیوود نسبت به همدیگرخیلی بی رحمند!
نظر رهبر انقلاب درباره فیلم «مارمولک»
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X