حضور صدایی ماندگار و برد علی مشهدی در خندوانه شب گذشته اتفاق افتاد.

برنامه خندوانه شب گذشته ( شنبه 14 شهریور ) با اجرای رامبد جوان آغاز شد . شادی این قسمت ز برنامه به همه کتاب فروش های ایران تقدیم شد.

پس از خواندن شعر هه هه و یک گشت و گذار رسانه ای  جوان گفت: بعضی از صداها آدم را یاد شخصیت ,یک فیلم و گاه لحظه هایی می اندازد که برای همه فراموش نشدنی اند؛ مهمان امشب هم کسی است که صدایش یکی از جادویی ترین و به یادماندنی ترین صوت های مملکتمان است.

حسین عرفانی دوبلور باسابقه کشورمان و همسر شهلا ناظریان کسی بود که بعد از این مقدمه وارد شد.

وی طی حرف هایش به سابقه 54ساله اش  در این عرصه اشاره کرد و به شوخی افزود البته اولین کارم را از یک سالگی شروع کردم وگرنه سنی ندارم!

عرفانی همچنین خاطره ای از دخترش که الان او هم دوبلور است تعریف کرد, اتفاقی که منجر شد مهسا ,فرزند این دو هنرمند یکی از تبلیغات به یادماندنی را درسن حدود دو ,سه سالگی ترتیب دهد ؛و آن آگهی چیزی نبود جز همان کودکی که در جواب مادرش گفت مامان بستنیش خوشمزه تره!

 

دوبلور  آرنولد شوارتزنگر در ادامه برای شاد کردن چند نفر در بیرون از استودیو قرار شد تا تجربیات کاریش را در زمانی به دانشجویان علاقه مند به طور رایگان بیاموزد و بعد از این قرار جناب خان با صدای اتو کشیده و تغییر یافته ای حاضر شد و ضمن سلام و احوالپرسی با مهمان برنامه در پاسخ به رامبد راجع به این صدا گفت: مگه چیه؟ ما بچه های دوبله همه همینطوریم!

خلاصه در قسمتی از این گفتگو دهان جناب خان از تعجب برای شنیدن حضور حسین عرفانی در حدود چهار هزار فیلم و سریال  برای مدتی باز ماند و با همان حالت بهت زده پرسید سه ,چهار هزارتااا؟؟

 

جناب خان در بخش دیگری از ساخت بر باد رفته2و بازی نقش روباتلر خبر داد و برای پایان گفتگو عرفانی خطاب به رامبد جوان اظهار داشت: با عشق و علاقه در این برنامه حاضر شده ام و با عشق هم می خواهم ببوسمت.

پس از این اتفاق و تقدیم لوح یادبود خندوانه  آیتمی د.ر آبادان راجع به فلافل و خواص آن پخش شد و بعد کاشف به عمل آمد که جناب خان لبو فروشی را رها کرده و اکانت کلش آف کلنز را می فروشد؛که البته به کمک جوان این اعتیاد به بازی را ترک کردو دوباره به همان شغل روی آورد.

 

در پایان رامبد از رأی آوردن و صعود علی مشهدی در گروه اول, مقابل امیر کربلایی زاده خبر داد و با آرزوی سلامتی و شادی برای همه این قسمت از برنامه مختص خنده را هم به پایان رساند.

بیشتر بدانید : خاطرات خواندنی از زبان دوبلور پدر پسرشجاع


تهیه و تدوین : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ / فریبا بیات


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده های این بخش

 
X