ستاره های شبکه سه به مناسبت بیست و دومین سالگرد تاسیس شبکه ٣ مهمان گلخانه می شوند.

ستاره ها در شبکه 3

با نزدیک شدن به ١٤ آذر ماه، سالروز تاسیس شبکه سه و برنامه ریزی شبکه سه در برنامه گلخانه برای پرداختن هرچه بهتر به این اتفاق ، پنج شنبه و جمعه همین هفته مجریان و چهره های محبوب تلویزیون، این بار میهمان قاب جادویی می شوند و از فعالیت های سالیان متمادی در این شبکه می گویند.

پنج شنبه ١٢ آذر ، جواد خیابانی که گزارش او برای دیدار ایران - استرالیا در مقدماتی جام جهانی ٩٨ فرانسه با اختلاف خاطره انگیزترین گزارش ورزشی از سوی مخاطبان تلویزیون برگزیده شد به همراه حمید استیلی از خاطرات آن روزها می گویند .

در بخش بعدی احسان علیخانی دیگر چهره محبوب تلویزیون به گلخانه خواهد آمد و فعالیت هایش به عنوان مجری و برنامه ساز را یادآوری می کند .

جمعه ١٢ آذر نیز برنامه گلخانه در ساعت غیر معمول پخش خود ، ساعت ٢٠:٣٠ باحضور مجری دوست داشتنی و محبوب نود ، عادل فردوسی پور به روی آنتن شبکه سه می رود . در این ویژه برنامه سعی شده تا نظرات شخصیت های برجسته ورزشی و هنری درباره این برنامه هفده ساله مطرح شود .

رامبد جوان ، علی پروین ، علی کفاشیان از جمله چهره هایی هستند که نظرات خود را درباره نود به دوربین گلخانه گفته اند . همچنین در هفدهمین سال فعالیت این برنامه هفده برنامه مهم نود بررسی و به چالش کشیده خواهد شد .

در بخش دوم برنامه جمعه شب که بعد از اخبار سراسری ساعت ٢٢:٠٠ پخش می شود پرونده مجموعه های طنز این شبکه باحضور جواد رضویان و مهران غفوریان بررسی می شود و خاطرات آنها از نقش آفرینیشان در این مجموعه ها بیان می شود .

برنامه گلخانه با هدف اطلاع رسانی و معرفی برنامه های شبکه در پخش شبکه سه سیما توسط محمود محودی تهیه می شود و سید محمدرضا حسینیان ، مسعود روشن پژوه و مهدی نادریان اجرای آن را بر عهده دارند .


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : farsnews.com


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X