بهزاد فراهانی قبل از پایان فیلم نقشش را لو داد!
بهزاد فراهانی: دخترم، شقایق تجربه همکاری با آقای توفیقی را داشت اما بنده اولین بار بود که با ایشان کار کردم و از این همکاری راضی‌ام.

بهزاد فراهانی در پشت بام تهران

بهزاد فراهانی - بازیگر سریال در حال پخش «پشت بام تهران» - اعلام کرد که نقشش به‌زودی در این سریال با یک اتفاق به پایان می‌رسد.این بازیگر پیشکسوت تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگویی، با بیان اینکه از همه اعضای گروه سازنده «پشت بام تهران» راضی است، خاطرنشان کرد: «پشت بام تهران» جزو سلیقه‌های من است و این کار را هم مثل کارهای قبلی‌ام دوست دارم. آخرین کاری که با آقای نعمت‌الله داشتم، سریال «مدینه» بود. به عنوان یک بازیگر هم کارهای نعمت‌الله را و هم خودش را خیلی دوست دارم.

 

بازیگر نقش آقا ولی در سریال «پشت بام تهران» درباره‌ی تفاوت نقشش در این مجموعه نسبت به سریال‌های قبلی‌اش توضیح داد: تفاوت کارم را جامعه باید داوری کنند اما از نظر خودم نقشم در «پشت بام تهران» تفاوت زیادی داشت؛ البته طی این سال‌ها نقش‌هایی از این دست را زیاد ایفا کرده‌ام. در مجموع از حضورم در این سریال راضی هستم و معتقدم کارهای سعید نعمت‌الله هم به لحاظ شخصیت‌سازی بسیار نیرومند است و هم از لحاظ نگاه به جوامع و تنش‌های جوامع، ویژه است و ایشان به عنوان یک نویسنده همیشه نگاه خوب اجتماعی دارند.

related-icon-1_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg  اگر می خواهید بیشتر بدانید :  واکنش بهزاد فراهانی به خبر قتل گلشیفته !!

 

فراهانی سپس درباره اولین تجربه همکاری‌اش با بهرنگ توفیقی - کارگردان سریال «پشت بام تهران» - اظهار کرد: دخترم، شقایق تجربه همکاری با آقای توفیقی را داشت اما بنده اولین بار بود که با ایشان کار کردم و از این همکاری راضی‌ام. در کل همه اعضای این گروه عالی بودند. به نظرم کادری که سعید نعمت‌الله در آن حضور دارد، همیشه خوب و سالم است.


بازیگر سریال‌های «امام علی(ع)»، «رعنا»، «گمشده»، «کت جادویی» و «مدینه» همچنین درباره‌ی ایفای نقشش در کنار ثریا قاسمی، لعیا زنگنه و سایر بازیگران در مجموعه «پشت بام تهران» یادآور شد: با خانم قاسمی که از دهه‌ی 40 تا به امروز کار کرده‌ام و با هم یاران دبستانی بودیم و سال‌ها در تلویزیون و رادیو کار کردیم. به نظرم ایشان از زنان فرهیخته میهن ماست. خانم زنگنه هم در این مجموعه ایفای نقش خوبی داشتند و من اولین بار بود که در کنار وی بازی داشتم. بقیه بازیگران هم عالی بودند و کارشان را خوب انجام دادند.

 

وی سپس اعلام کرد که کارش در سریال «پشت بام تهران» از دو ماه پیش به پایان رسیده است.

 

او گفت: در کل در هشت الی 9 قسمت از این مجموعه حضور دارم و نقشم با یک اتفاق که منجر به فوتم می‌شود، به پایان می‌رسد.

 

فراهانی در پایان گفت‌وگویش درباره‌ی جدید‌ترین کارهایش اعلام کرد: جدید‌ترین کارم، تئاتر «ترور» کاری از آقای نعیمی است که در تئاتر شهر مشغول بازی هستم و تا سه‌شنبه هفته آینده این کار به پایان می‌رسد. برای تلویزیون هم فعلا کار جدیدی پیشنهاد نشده است.

 

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : isna.ir