مهران مدیری دیشب مهمان برنامه هفت بود و با رضا رشیدپور به گفتگو نشست.

مهران مدیری در برنامه هفت

مجری برنامه دورهمی در پاسخ به سوال رشیدپور درباره دلیل عدم حضورش در برنامه هفت به عنوان مجری گفت:
بعد از اینکه اعلام شد قرار است مجری هفت باشم، هجمه بسیاری از سوی رسانه ها به وجود آمد که چرا مهران مدیری؟! اجازه بدهید که بگویم قبل از این قضاوت ها و پیش داوری ها و انتقادها، من تصمیم گرفتم اجرای هفت را قبول نکنم. در واقع احساس می کردم که نمی رسم چون ضبط برنامه دورهمی را داشتم.

وی افزود:
اما به نظرم رسانه ها هم باید کمی صبورتر باشند، چون نقد باید بر این مبنا باشد که چیزی را دید و بعد نظر داد. به هر حال الان خوشحالم که مجری هفت نیستم، چون می دانم که سخت است و همین الان هم خیلی از هجمه های رسانه ای سمت شماست آقای رشیدپور.

مدیری درباره انتقادش از دولت و مسئولان در برنامه دورهمی گفت:
خیلی ها به من انتقاد می کنند چرا همه هجمه ها سمت این دولت است؟ چرا از دولت قبل انتقاد نداشتی؟ واقعیت این است که من در دولت قبل اصلا برنامه ای نداشتم و تلویزیون نبودم. ولی واقعیت این است که از همه ی نهادها نمی شود انتقاد کرد، مگر می شود اسم قوه قضائیه را آورد؟ یا خیلی از نهاد های دیگر

رشیدپور در پاسخ او گفت:
من بارها در برنامه حالا خورشید به نهادهای مختلف دیگر هم انتقاد کرده ام.

رشیدپور درباره ظاهر تجملاتی مهران مدیری پرسید و به او گفت:
تو با ساعت و لباس ها و خودروهای گران قیمت ظاهر می شوی ولی در برنامه ات برای جلب محبوبیت ، از مشکلات مردم دم می زنی بدون اینکه حال آن ها  را درک کنی، آیا این صحبت از مشکلات مردم در حالیکه خودت در رفاه کامل به سر می بری یک شوآف نیست؟

مدیری اظهار داشت:
واقعیت این است كه من کارگر زاده ام و افتخار می کنم که جنس فقر را می شناسم و از درد مردم می گویم. من سال های کودکی و نوجوانی و جوانی ام در فقر گذشت، من کارگردی کرده ام و سختی های بسیاری کشیده ام.

مدیری درباره میزان دستمزدش از برنامه دورهمی گفت: 
به هیچ وجه رقم درآمدم را نمی گویم، اما درآمد میلیاردی هم ندارم؛ برخی مبالغه می کنند. شما فکر می کنید برای هر برنامه دورهمی چقدر بگیرم ۸۰۰ میلیون تومان؟ اما واقعیت این است که درآمد ماهیانه من به طور قطع از این هم کمتر است.

مدیری در پایان با اشاره به ادامه ضبط و تولید دورهمی گفت: دورهمی قطعا تا عید 97 به پایان می رسد.


تهیه و تدوین: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ


 
 

پربیننده های این بخش

 
X