بازیگران «بازی تاج و تخت» در زندگی واقعی چه شکلی هستند؟! + عکس (1)
سریال «بازی تاج و تخت» یکی از پرطرفدارترین سریال های حال حاضر است. دیدن بازیگران این سریال و خبرهای مربوط به آنها نیز برای طرفداران بسیار جذاب است. با ما همراه شوید تا چهره واقعی این بازیگران را ببینید

بازیگران سریال «بازی تاج و تخت» در زندگی واقعی و در سریال چه شکلی هستند؟

سریال «بازی تاج و تخت» یکی از سریال های جذاب و هیجان انگیز سالهای اخیر است. یکی از جذابیت های این سریال تعداد زیاد بازیگران و شخصیت های آن است. شخصیت هایی که هر کدام طرفداران خاص خود را دارد.

تقریبا اکثر بازیگران این سریال گریم ها و تغییرات ظاهری خیلی زیاد و سنگینی داشته اند.
برای طرفداران این سریال و بازیگرانش همیشه جالب بوده تا چهره  واقعی این بازیگران را در دنیای واقعی ببینند. چهره مردان بدون ریش و موهای درهم بدون ظاهر خشن و زخم های صورت و چهره زنان با آرایش و جواهرات که حتی گاهی با ظاهر مردانه دیده می شدند نیز بسیار جالب توجه است.


بیشتر بدانید : بازیگران «بازی تاج و تخت» در زندگی واقعی چه شکلی هستند؟! + عکس (2)

ترییون لنیستر (پیتر دینکلج)

پیتر دینکلج در نقش ترییون لنیستر بازیگر پرطرفدار سریال «بازی تاج و تخت» بدون زخم های روی صورت و با لباس اسپرت در زندگی واقعی. البته مجبور بودند برای اینکه ظاهر لنیستری داشته باشد رنگ موهایش را نیز تغییر دهند. همچنین ریش هایش را نیز باید بلند می کرد، چون در وستروس زیاد به بهداشت اهمیت نمی دادند!

پیتر دینکلج  قبل از سریال «بازی تاج و تخت» در فیلم های الف Elf، Find Me Guilty، The Chronicles of Narnia: Prince Caspian و غیره بازی کرده بود.

او چندین بار نامزد نامزد جایزه امی شد و فقط یک بار این جایزه را برد، و یک بار هم برنده جایزه گلدن گلاب شد.

حقیقت سریال «بازی تاج و تخت»:  پیتر دینکلج  به خاطر بازیگری اش در سریال «بازی تاج و تخت» هم اکنون جز بازیگرانی با بیشترین دستمزد در تلویزیون است.

 بازی تاج و تخت,بازیگران,سریال,ترییون لنیستر,پیتر دینکلج

ترییون لنیستر (پیتر دینکلج)


بیشتر بدانید : بیوگرافی پیتر دینکلیج کوتوله سریال بازی تاج و تخت/ازدواج و فیلم هایش + تصاویر


آریا استارک ( میسی ویلیامز)

آریا استارک کسی که مردم داخل لیستش را می کشت و با شمشیرش گلوی مردان را می درید، در خارج از سریال می تواند پیراهن صورتی بپوشد، جواهرات بیندازند و بلخند بزرگی روی صورت داشته باشد، که هیچ شباهتی به شخصیت تیره و تاریکش در سریال ندارد.

بازیگری که مدتها فکر می کردند یک پسربچه کوچک است می توانند انقدر تمیز و خانمانه باشد!! بله اگر سیاهی و کثیفی های روی صورتش را بعد از فیلمبرداری تمیز کنند، می تواند تبدیل به دختری زیبا شود!

حقایق سریال «بازی تاج و تخت»: شخصیت او به عنوان نقش آریا استارک اولین بازیگری حرفه ای او محسوب می شود.

بیشتر بدانید : میسی ویلیامز و برادران استارک در زندگی واقعی بهم پیوستند! + عکس

بازی تاج و تخت,بازیگران,سریال,آریا استارک,میسی ویلیامز 

آریا استارک ( میسی ویلیامز)


برین تارث (گوئندولین کریستی)

گوئندولین کریستی بازیگر درشت اندام با ظاهری مردانه که دیدن چهره واقعی اش برای همه ما جذاب است. او به خاطر خشونت و جدی بودنش در سریال معروف شد. زنی که مردها برای حرف زدن با او باید بالا را نگاه می کردند!

بازیگری با ظاهر و اندام مردانه که مردان جرات نزدیک شدن بهش را نداشتند در زندگی واقعی دست یافتنی تر و حتی جسور تر است. او در نقش برین تارث به اندازه کافی خوب بازی می کند، اما حقایقی خاص در مورد این بازیگر نیز وجود دارد.

او قبل از بازیگری ژیمناستیک کاری نیمه حرفه ای بود و قصد داشت راهبه شود. او همچنین سن خودش را نمی داند!

brienne.jpg

برین تارث (گوئندولین کریستی)
 

جیمی لنیستر: نیکلای کاستر والدو

از آنجایی که در کتاب جیمی به عنوان مردی جذاب و بهترین شمشیر زن معرفی شد (تا وقتیکه دستش را از دست داد)، پس جای تعجب نیست که کاستر والدو جذاب را برای بازی در این نقش انتخاب کنند.  مانند پیتر دینکلج برای اینکه نیکلای کاستر را شبیه جیمی لنیستر دربیاورند نیاز نبود تغییرات خیلی اساسی بدهند. فقط باید موهایش را طلایی می کرد و لباس هایش را تغییر می داد.

با اینکه این بازیگر تغییر ظاهری چندانی نداشته اما این او در کت و شوار خیلی بهتر از زره های طلایی محکم است.

حقایق سریال «بازی تاج و تخت»: جیمی لنیستر سر صحنه سریال «بازی تاج و تخت» تولدش را جشن گرفت، او مانند یک زندانی خودش را به کیک و بقیه مهمانان زنجیر کرد.

jamie.jpg 

جیمی لنیستر: نیکلای کاستر والدو


سانسا استارک (سوفی ترنر)

اگرچه ترنر هم در تلویزیون و هم در زندگی واقی زیباست، اما قطعا دیدن او بدون دیدن گریم های سریال «بازی تاج و تخت» جذابیت دارد.

همیشه دیدن بازیگران با آرایش طبیعی جالب است، و بهتر از این است که آنها را با لباس خشن یا لباس های کهنه و مندرس ببینید.

حقایق سریال «بازی تاج و تخت»: سانسا استارک سگی دارد که در سریال در نقش گرگ محبوبش Lady بازی کرد. او در طول فیلمبرداری این سگ را خریده بود.

sansa.jpg 

سانسا استارک (سوفی ترنر)جان اسنو (کیت هرینگتون)

کیت هرینگتون نسبت به بقیه بازیگران سریال تغییرات ظاهری کمی دارد. او به خودی خود مرد جذابی است، اما در سریال شخصیت قهرمانانه و قوی او توجه کل جهان را جلب کرده است، چه طرفدار بازی تاج و تخت باشند چه نباشند.

حقایق سریال «بازی تاج و تخت»: سازندگان سریال پایان داستان شخصیت جان اسنو را حتی برای خود او برملا نکرده اند و مثل راز نگه داشته اند.

jon-snow.jpg 

جان اسنو (کیت هرینگتون)تئون گریجوری (الفی آلن)

او انگار زیر دوش حمام رفته و موهایش را مرتب کرده و اصلا کمی هم به کسی شباهت ندارد که برای سالها شکنجه شده و نیاز به کمک دارد!

جالب است بدانید این بازیگران نیز افراد معمولی هستند که مثل ما قساوت هاو بی رحمی ها و خشونت های صحنه های فیلم ناراحت شده اند.

شاید باور نکنید اما خواهر الفی آلن خواننده و ترانه سرای معروفی است که ترانه Alfie را برای برادرش گفته و او را برادر کوچکی توصیف کرده که تنبل است و تفریحی
ماری جوانا می کشد!

حقایق سریال «بازی تاج و تخت»: تئون گریجوری در صحنه های مربوط به شکنجه اش در دوره های طولانی روی یک X بزرگ با تسمه بسته شده و نگه داشته شده بود.

theon.jpg 

تئون گریجوری (الفی آلن)


بیشتر بدانید : بازیگر «بازی تاج و تخت» بچه دار شد +اولین عکس نوزاد


دنریس تارگاریان (امیلیا کلارک)

اگرچه دنریس تارگاریان روی صحنه و با گریم نیز بسیار جذاب است، اما احتمالا اگر او را در خیابان بدون موهای نقره ای و اژدها ببینید نمی شناسید.

این بازیگر برای اینکه شبیه شخصیت دنریس در بیاید گریم و  تغییرات ظاهری بیشتری داشته است. 

امیلیا کلارک در طول سریال نیز که به مرور به قدرت می رسد نیز تغییرات زیادی داشته است. او حتی در صحنه های مربوط به اژدها سواری کار کردن با ماشین های بزرگی که شبیه این حیوانات بزرگ درست شده بودند را یاد گرفت.

حقایق سریال «بازی تاج و تخت»: امیلیا کلارک در صحنه هایی که باید برهنه ظاهر می شد احساس راحتی نداشت، و یک لیوان کوچک ودکا می نوشید تا اعصابش آرام شود.

deanerys.jpg 

دنریس تارگاریان (امیلیا کلارک)

سرسی لنیستر ( لنا هدی)
بر هیچکس پوشیده نیست که لنا هدی سالها قبل از بازی تاج و تخت نیز بازیگر موفقی بوده است. اما حالا او در نقش یکی از منفورترین شخصیت ها بازی می کند.

برای بازی در نقش سرسی لنیستر زیاد لازم نبود زیبایی های این بازیگر را تغییر داد به جز اضاف کردن رنگ موی روشن لنیسترها. با این حال ظاهر او بعد از صحنه رسوایی اش در ملا عام و کوتاه کردن موهایش تغییر اساسی کرد (او در واقعیت موهایش را کوتاه کرد).او همچنین مجبور شد به خاطر سریال بدنش را تتو کند.

حقایق سریال «بازی تاج و تخت»: سرسی لنیستر در هیچکدام از صحنه های مربوط به روابط جنسی بازی نکرد و از بدل استفاده کرد!

بیشتر بدانید : حقایق جالب از زندگی سرسی لنیستر بازیگر «بازی تاج و تخت »

cersei.jpg 

سرسی لنیستر ( لنا هدی)


لرد واریس (Conleth Hill)

ما هیچ وقت فکر نمی کردیم  لرد واریس سرپرست نجواگران مو داشته باشد! او یکی دیگر از بازیگران سریال «بازی تاج و تخت» است که اگر در محیط عمومی دیده شود شناخته نمی شود. ما هیچ وقت او را با مو و بدون لباس بلند زنانه ندیده بودیم. این بازیگر خاطر نشان کرد که در طول زندگی 47 ساله اش هیچ وقت کچل نکرده بوده است! و برای اولین بار به خاطر این سریال موهایش را زده است.

حقایق سریال «بازی تاج و تخت»: Conleth Hill ابتدا برای بازی در نقش پادشاه رابرت براتیون تست داده بود.

very.jpg

لرد واریس (Conleth Hill)

 

بیشتر بدانید : 7 شخصیت خبیث سریال بازی تاج و تخت که از شکنجه شدن آنها لذت می بریم!

بیشتر بدانید : بازیگران بدشانسی که بازی در سریال بازی تاج و تخت را رد کردند! + عکس

بیشتر بدانید : سریال هایی که نباید تماشا کنید!/ از بازی تاج و تخت تا واکینگ دد


تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ