تتت

نیکی نصیریان که با سریال «بزنگاه» رضا عطاران به عرصه بازیگری معرفی شد این روزها در سریال «بانوی عمارت» ایفای نقش می کند

نقش متفاوت نیکی نصیریان در سریال «بانوی عمارت»

اولین حضور نیکی نصیریان در تلویزیون با سریال «بزنگاه» به کارگردانی رضا عطاران در سن ۶ سالگی بود که نقش درسا دختر نادر را بازی کرد. سریال‌های «بزنگاه»، «سرزمین کهن»، «خسته دلان» و « باغ قرمز»، «به دنبال خوشبختی»، «دونده زمین»، «میگرن»، «من و زیبا»، «به دنیا آمدن» بخشی از فعالیت‌های این بازیگر است و این شب‌ها شاهد هنرنمایی نیکی نصیریان در نقش آهو هستیم .

نیکی نصیریان درباره  حضور در سریال «بانوی عمارت» گفت:برای سریال «بانوی عمارت» به آقای حمید نژاد معرفی شدم وبا توجه به حساسیت‌های عزیز الله حمید نژاد فیلمنامه را نخواندم و براساس صحبت با کارگردان در سریال حضور پیدا کردم.

نیکی نصیریان,عکس نیکی نصیریان,بزنگاه,رضا عطاران,بانوی عمارت

نیکی نصیریان در  سریال «بزنگاه»وی با بیان اینکه حدود یک سال در لوکیشن‌های کاشان، قزوین و تهران تصویربرداری داشتیم،گفت:آهو دختر روستایی بود که به عنوان یک کنیز وارد یک عمارت می‌شود و اتفاقات مختلفی برای او رخ می‌دهد. نصیریان درباره تجربه کار تاریخی بیان کرد: تجربه کار تاریخی با شهرام اسدی در سریال جلال‌الدین را داشتم اما کارهای تاریخی فضای متفاوت و سختی‌های خاص خود را دارد.

نیکی نصیریان,عکس نیکی نصیریان,بزنگاه,رضا عطاران,بانوی عمارت

نیکی نصیریان در بانوی عمارتاین بازیگر درباره پیشنهاد نقش جدید گفت: اولویت کار برای من بیشتر در سینما است، البته به نقش‌های پیشنهادی نیز بستگی دارد. در این مدت پیشنهادهای بسیاری داشتم اما بعد از پخش سریال «بانوی عمارت» تصمیم خود را می‌گیرم. نصیریان درباره واکنش های مخاطبان گفت: واکنش‌های خوب و مثبت مخاطبان برای من بسیار لذت بخش بود.

بازیگر «بزنگاه» درباره کم کار ی خود عنوان کرد: بعد از حضورم در سریال «بانوی عمارت» خبرهایی را دیدم مبنی بر اینکه نیکی نصیریان بعد از ۱۰ سال شروع به بازی کرده است اما در این مدت سریال و فیلم سینمایی بازی کرده ام البته سریال‌های رضا عطاران بسیار پررنگ‌تر بود.

 

بیشتر بدانید : آیا داستان سریال «بانوی عمارت» واقعی است؟

بیشتر بدانید : زیورآلات تقلبی «بانوی عمارت» در مقابل جواهرات فاخر خرم سلطان!! + عکس

بیشتر بدانید : گفتگو با بازیگر خردسال مجموعه بزنگاه

بیشتر بدانید : سریال «بانوی عمارت»؛ روایت عاشقانه‌ای در دل تاریخ

بیشتر بدانید : نیکی نصیریان: من بانوی عمارت بودم!گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir

 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X