حمید گودرزی در گفتگویی بیان کرد که بر این باور است که بازیگران تا وقتی کارشان را خوب انجام دهند ایرادی ندارد، مجری برنامه‌های تلویزیونی شوند

آیا حمید گودرزی از جایزه گرفتن گلزار در جشنواره جام‌جم ناراحت شد؟

حمید گودرزی باور دارد که بازیگران تا وقتی کارشان را خوب انجام دهند ایرادی ندارد، مجری برنامه‌های تلویزیونی شوند.

حرف‌های گودرزی که بخشی از نشستی درباره سریال «بر سر دو راهی» است را مرور می‌کنیم.

نظر حمید گودرزی درباره مجری شدن بازیگران

آقای گودرزی قبلاً هم با برخی از مجریان تلویزیونی درباره حضور بازیگران به عنوان مجری تلویزیون صحبت کردیم. آیا خود شما موافق هستید بازیگران و هنرپیشه‌های سینمایی ما مجری کارهای تلویزیونی باشند؟

من می گویم تا وقتی کار را خوب انجام دهند اشکالی ندارد. یک زمانی محمد سلوکی، شهاب حسینی، صابر ابر، مهدی سلوکی و... همه مجری بودند و بازی کردند یا سریال و یا سینمایی. ما حرفی زدیم برخی‌هایشان بد بودند و کمتر مجری، بازیگر موفقی شد. البته که شهاب حسینی و صابر ابر موفق بودند. از این طرف هم بازیگری بیاید و مجری خوبی نباشد هم موفق نخواهد بود. ناگفته نماند که در این میان بعضی از دوستان هم بد بازی می‌کنند، هم بد اجرا می‌کنند و هم بد می‌خوانند و همه این چیزها هست و خیلی هم طرفدار دارند.

آیا گودرزی از جایزه گلزار در جشنواره جام جم ناراحت شد؟

یک حاشیه دیگر از شما در فضای مجازی و رسانه‌ای دست به دست و آن ری‌اکشن لحظه جایزه گرفتن محمدرضا گلزار در جشنواره جام جم بود. دوربین جلوی صورت شما بود و محمدرضا گلزار جایزه گرفت همه گفتند ناراحت شده‌اید...

ناراحتی من به خاطر محمدرضا گلزار نبود و ما با هم دوست هستیم. یک بنده خدایی راجع به مستند ایرانگرد صحبت می‌کرد و آن ری‌اکشن ناراحتی آن زمان بود. یک شیطنتی رخ داد. این صحبت‌کردن مطول آن فرد برگزیده مرا ناراحت کرد ولی به اشتباه گفتند ناراحتی بابت محمدرضا گلزار است. برای من این چیزها مهم نیست؛ مهم این است که در تلویزیون یک مسابقه‌ای اجرا کردم و اگر بخواهند دوباره هستم. و اصلا مدلی که مجری باشم نیست و امکان ندارد هرجا و هر نوع برنامه‌ای بگویند، اجرا کنم. یک کار با بهروز افخمی در برنامه «هفت» داشتم و «تحویل سال» و «شب یلدا» به عنوان مجری حضور داشتم. برنامه «پنج ستاره» هم به این علت که یک مسابقه دیگری در شبکه سه هم روی آنتن می‌رود جذبم کرد مجری این مسابقه بشوم.


بیشتر بدانید : جنجال ها و حاشیه های اختتامیه جشنواره تلویزیونی جام جم + عکس

بیشتر بدانید : گفتگو با حمید گودرزی: از مدلینگ و ازدواج تا اجرای مسابقه و بازیگری

بیشتر بدانید : حمید گودرزی از پُست جنجالی اش درباره گلزار و ناراحتی او گفت!

بیشتر بدانید : چرا رضا گلزار و حمید گودرزی بازنده شدند؟!

بیشتر بدانید : حمید گودرزی از چالش کار با محمدرضا گلزار می گوید!گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: tasnimnews.com


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X