علاقه‌مندان ناراضی سریال «بازی تاج و تخت» با راه‌اندازی کمپینی اعتراضی، از شبکه HBO خواستار بازسازی فصل آخر این مجموعه، اخراج سازندگان و سپردن امور به نویسندگانی جدید شده‌اند

۴۵ هزار امضا برای بازسازی فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت»

 سریال «بازی تاج و تخت» بعد از ۱۰ سال و گذشت ۸ فصل به انتهای راه خود نزدیک شده است و یکشنبه شب آینده ۱۹ مه(29 اردیبهشت) آخرین قسمت این سریال عظیم و پرآوازه پخش خواهد شد. با این وجود گروهی از هواداران ناراضی و عصبانی این مجموعه در حال جمع‌آوری امضا هستند تا شبکه HBO را وادار کنند فصل هشتم و پایانی این سریال را بازسازی کند و سازندگان آن را اخراج کند و کار نویسندگی را به افراد جدید واگذار کنند. یکی از طرفداران مجموعه «بازی تاج و تخت» عریضه‌ای نوشت و خواستار بازسازی فصل هشتم مجموعه «بازی تاج و تخت» شد. این عریضه که در فضای مجازی منتشر شده بیشتر از چهل و پنج هزار نفر امضا کردند. این عریضه  در سایت Change.org منتشر شده است و عنوانش «بازسازی» است.

در توضیح کوتاهی که زیر عنوان این کارزار اینترنتی نوشته شده، آمده است: «دیوید بنیوف و دی.بی وایس خود را به عنوان نویسندگانی ناصالح در زمان نبود منبع اصلی یعنی کتاب‌ها ثابت کرده‌اند. این سریال لیاقت فصل پایانی درخور و منطقی دارد. این انتظار را عملی کن HBO!»


بیشتر بدانید : نقد و بررسی قسمت اول فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت + عکس

بیشتر بدانید : نقد قسمت دوم فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت Game of Thrones + عکس

بیشتر بدانید : نقد و بررسی قسمت چهارم فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت + عکس

بیشتر بدانید : نقد و بررسی قسمت پنجم فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت + عکسگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X