تتت

دستمزد ۴۵۰ هزار دلاری برای اجرای یک قسمت مسابقه تلویزیونی، بسیاری از ستارگان هالیوودی را به مجری‌گری این برنامه‌ها کشانده است

از ملیسا مک‌کارتی تا دوواین جانسون: ستارگان هالیوودی که به مجری گری رو آوردند

دستمزد هنگفت برنامه‌های مسابقات تلویزیونی بسیاری از ستارگان هالیوودی را به مجری‌گری این برنامه‌ها می‌کشاند. اجرای یک قسمت از برنامه‌های مسابقات تلویزیونی ۴۵۰ هزار دلار دستمزد برای مجری به ارمغان می‌آورد.

ستاره‌های کمدی همچون "ملیسا مک‌کارتی" و "تیفانی هَدیش" هردو قرارداد مجری‌گری چهار پروژه بزرگ برنامه مسابقه تلویزیونی را امضاء کرده‌اند. به گزارش فارس به نقل از هالیوود ریپورتر، مک‌کارتی در یکی از این قراردادها جانشین "استیو هاروی" در اجرای برنامه "Little Big Shots"(پرتاب‌های کوچکِ بزرگ) در شبکه NBC و تیفانی هدیش نیز مجری برنامه "Kids Say the Darndest Things" می‌شود که اول فصل پاییز از شبکه ABC پخش خواهد شد.

علاوه بر این دو هنرپیشه معروف هالیوودی چهره‌هایی همچون "دوواین جانسون" با اجرای مسابقه "تیتان گِیم" شبکه NBC، "اَلِک بالدوین" با مسابقه "مَچ گِیم" شبکه ABC، "جَمی فاکس" با اجرای مسابقه "بیت شَزَم" از شبکه فاکس و "الیزابت بَنکس" با اجرای برنامه مسابقه تلویزیونی "Press Your Luck"(دکمه شانست را فشار بده) از شبکه ABC قراردادهایی هنگفت بسته‌اند و پول‌های کلان اینچنین برنامه‌های باعث هجوم بسیاری از هنرپیشگان تراز اول هالیوودی به سمت این برنامه‌ها شده است.

دوواین جانسون مجری مسابقه تیتان گِیم شبکه NBC
دوواین جانسون مجری مسابقه "تیتان گِیم" شبکه NBC


میزان دستمزد معمول اینچنین برنامه‌هایی برای هر قسمت حداقل ۴۵۰ هزار دلار است. با این وجود مهم‌ترین مانع حضور بسیاری از هنرپیشه‌های رده اول هالیوود در اینچنین برنامه‌هایی مشکل تطبیق برنامه‌های کاریشان با زمان ضبط این برنامه‌ها است.


بیشتر بدانید : بازیگرانی که مجری شدند +عکس

بیشتر بدانید : سلبریتی هایی که بیشترین درآمد را دارند : از جورج کلونی تا دواین جانسون

بیشتر بدانید : انتخاب زنان بانمک و محبوب هالیوود + تصاویر

بیشتر بدانید : دستمزد باورنکردنی مجری اسکار چقدر است؟گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: iranart.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X