داستان پایتخت6 چیست؟ آیا ارسطو از پایتخت می رود؟!
الهام غفوری، تهیه‌کننده «پایتخت۶» درباره تصویربرداری سریال پایتخت6 و برخی جزئیات آن توضیح داد

الهام غفوری: «پایتخت۶» نیمه دوم سال کلید می‌خورد و احمد مهرانفر، ارسطو می‌ماند

سریال «پایتخت۶» قرار شد برای نوروز ۹۹ شبکه یک سیما تولید شود. کاری که با درگذشت خشایار الوند به نسخه اپیزود سینمایی شب عید نوروز ۹۸ نرسید.

بیشتر بدانید : مهران مدیری، محسن تنابنده و هنرمندان مشهور در مجلس ترحیم خشایار الوند + عکس

حالا در غیاب این نویسنده طراحی قصه‌ها را محسن تنابنده جلو می‌برد. البته به قول الهام غفوری، تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی، قبلاً هم تنابنده کار طراحی را انجام می‌داد و الان هم قصه‌ها را کنار هم قرار می‌دهد تا به مرحله دیالوگ‌نویسی و نگارش فیلمنامه برسد.

وی در ادامه گفت: قصه‌ها طراحی شدند و کار به مرحله نهایی نگارش و دیالوگ‌نویسی رسید می‌توانیم به طور قطع، زمان تصویربرداری سریال را اعلام کنیم اما پیش‌بینی می‌شود نیمه دوم سال این اتفاق بیفتد.

غفوری با تکذیب شایعه عدم حضور احمد مهرانفر در «پایتخت۶» تصریح کرد:

خوشبختانه همه بازیگران در کنار ما هستند و برای همه‌شان قصه طراحی می‌شود. احمد مهرانفر هم یکی از نقش‌های اصلی پایتخت است و «ارسطو» می‌ماند چون هم ما به هنرنمایی‌اش علاقه‌مندیم و هم مردم او را دوست دارند. البته نمی‌دانم این شایعات از کجا آمده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مهران احمدی هم نقشی دوباره در «پایتخت» خواهد داشت، تأکید کرد: بستگی دارد محسن تنابنده به چه طرحی نهایتاً برای ساخت «پایتخت۶» برسد. هر اتفاقی امکان دارد!

تهیه‌کننده سریال «پایتخت» در خصوص محور داستانی و مکان ساخت این پروژه، گفت: ان‌شاالله مشکلی پیش نیاید و نیمه دوم سال تصویربرداری آغاز بشود این اتفاق در شمال کشور، شیرگاه خواهد افتاد. سِیر داستان هم ربطی به «پایتخت۵» نخواهد داشت و از آن فضا فاصله می‌گیرد.


بیشتر بدانید : سرنوشت اپیزود ویژه «پایتخت» برای نوروز 98 چه شد؟

بیشتر بدانید : وقتی سریال پایتخت باعث دل پیچه مخاطبان شد

بیشتر بدانید : فیلم صحنه سانسور شده از پایتخت / توهم هما از ارتباط نقی و زن ترکیه ای

بیشتر بدانید : محسن تنابنده: در سری بعدی پایتخت حتما بابا پنجعلی را میکشیم

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: tasnimnews.com