شب نشینی مهران مدیری، به جای دورهمی
مهران مدیری در حالی برای مجموعه جدیدش با نام "شب‌نشینی" پروانه ساخت گرفته است که چندی پیش تهیه‌کننده "دورهمی" از قطع همکاری مدیری با شبکه نسیم خبر داده بود

 «شب نشینی» مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی/ «کلاغ» پروانه گرفت

به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در جلسات اخیر شورای پروانه نمایش خانگی، برای فیلم سینمایی ایرانی «پارادایس» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی علی عطشانی پروانه نمایش خانگی صادر شد.

در این جلسه با نمایش قسمت جدید سریال‌های «هیولا»، سال‌های دور از خانه» و ۳ عنوان سینمایی و سریال خارجی، یک عنوان مجموعه آموزشی، یک عنوان انیمیشن و فیلم کوتاه موافقت شد.

شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی، برای مجموعه «شب نشینی (قسمت ۱ تا ۱۰)» به تهیه‌کنندگی سید مصطفی حاجی احمدی کاشی و کارگردانی مهران مدیری، سریال «کلاغ (قسمت ۱ تا ۴)» به تهیه‌کنندگی جمال گلی و کارگردانی علی عطشانی، «جشن عروسک‌ها» به تهیه‌کنندگی حسن علیزاده فرد و کارگردانی محمد شریفی و «شماره ۲۹» به تهیه‌کنندگی مریم خلیلی و کارگردانی هادی رحیمی خواص پروانه ساخت صادر شد.

movies.jpg

مصطفی احمدی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «دورهمی» پیش از این در گفتگو، از قطع همکاری مهران مدیری با شبکه نسیم و برنامه‌ریزی او برای تولید برنامه‌ای گفتگومحور در شبکه نمایش خانگی خبر داده بود که به نظر می‌رسد «شب‌نشینی» عنوان همین پروژه باشد.

 

بیشتر بدانید : 5 دلیل برای اینکه منتظر هیولای مهران مدیری باشیم! + عکس

بیشتر بدانید : مهران مدیری و دخترش و ... در مراسم رونمایی از آلبوم فرهاد مدیری + عکس

بیشتر بدانید : سانسور صحبت های جنجالی مهران مدیری در ویژه برنامه دورهمی + فیلم

بیشتر بدانید : سریال جدید مهران مدیری از فردا روی آنتن شبکه 5

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mehrnews.com