لازم بود ستایش در این فصل طراوت بیشتری داشته باشد!
امیر محمد زند بازیگر فصل سوم سریال ستایش ، می‌گوید گریم شخصیت ستایش آن هم در سن ۴۳ سالگی اشتباه نیست و او به دلیل داستان سریال نیاز به طراوت بیشتری داشته است

توضیح بازیگر سریال "ستایش" درباره گریم های این سریال

امیر محمد زند که در فصل سوم سریال «ستایش» ایفای نقش کرده است، درام موجود در این سریال را قوی و پیچیده خواند که به‌رغم دافعه‌های ابتدایی، باعث جذب مخاطب می‌شود.

بیشتر بدانید : آغاز فصل جدید ستایش 3 + جدیدترین تصاویر

او ادامه داد: «هر چه قصه جلوتر می‌رود درام هم پیچیدگی‌های بیشتری پیدا می‌کند و معتقدم تا قسمت آخر هم این اتفاق خواهد افتاد. فصل سوم جزو کاراهایی بود که زمانی که پخش خود را شروع کرد خیلی دافعه ایجاد کرد و نسبت به خود قصه و گریم‌ها انتقاد شد اما در ادامه کار با قصه‌گویی که داشت که بزرگترین نکته‌ مثبت «ستایش» هم همین قصه‌گویی‌اش است، مخاطب را جذب کرد. چراکه مردم ما، مردم یکی بود و یکی نبود هستند. پدران و مادران نسل ما و همگی با قصه بزرگ شدیم.»

زند درباره‌ نقش خود گفت: «نقشی که من بازی کردم درست است که به دلیل طولی کوتاه‌تر شده و البته بازی‌ها هنوز تمام نشده است و پایان کار مانده، اما به لحاظ عمقی و عرضی تاثیرگذار است. نقشی که من ابتدا نمی‌خواستم قبول کنم اما نویسنده و کارگردان پیشنهاد کردند که ادامه‌ی نقش را بازی کنم.»

او درباره‌ حواشی مربوط به گریم کاراکتر ستایش نیز گفت: «اساسا راجع به هر اثر هنری وقتی حواشی سمت آن می‌رود، یعنی کار دیده می‌شود. در عین حال ممکن است در انتخاب برخی بازیگران اشتباهاتی شده باشد اما به لحاظ گریم ستایش آن هم در سن ۴۳ سالگی آنقدر اشتباه نشده است. ضمن اینکه ستایش قرار است در این برهه اتفاقاتی برایش بیفتد که برای آن اتفاقات نیاز بود که مقداری طراوت بیشتری داشته باشد.»

بیشتر بدانید : چرا نرگس محمدی در ستایش 3 جوان تر شد؟ + عکس و توضیحات تهیه کننده

این بازیگر تصریح کرد: «از طرفی علم گریم ما در ایران به حدی نرسیده که گریم‌های سنگین را طوری در صورت بازیگر انجام دهیم که پوست بازیگر نابود نشود. اینکه بازیگر شش، هفت ماه و یا یک سال باید گریم شود غیرقابل تحمل است و در گریم ایران از چسب و لاتکس استفاده می‌کنند و اگر قرار باشد بازیگری یک سال هر روز صورتش چسب بخورد امکان‌پذیر نیست. امکان تغییر بازیگر هم نبود چرا که انتقادهای زیادی این جابه‌جایی می‌شد. راجع به جابه‌جایی بازیگر نقش نازگل کلی هجمه وارد شد، چه برسد به اینکه بازیگر ستایش را تغییر می‌دادند.»


بیشتر بدانید : چرا دختر ستایش در سری سوم این سریال تغییر کرد؟ + عکس

بیشتر بدانید : آیا فصل چهارم سریال ستایش ساخته می شود؟ + عکس

بیشتر بدانید : مقایسه گریم بازیگران ستایش در فصل اول و سوم + تصاویر

بیشتر بدانید : آیا تهیه کننده سریال «ستایش» داروی توهم زا مصرف کرده است؟! + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: isna.ir