ترویج همجنسگرایی در "سریال آن شرلی" ؟! + عکس
سریال «آنه با یک ئی» در فصل جدید خود وارد دنیای جدیدی شده و شائبه ترویج همجنس‌ گرایی بین مخاطبین سریال را به وجود آورده است

داستان‌هایی از عشق همجنس دوران جوانی‌ در سریال «آنه با یک ئی»

 اقتباس نتفلیکس از رمان معروف «آنه در گرین گیبلز» اثر لوسی ماد مونتگمری، دنیایی جدید با چهره‌ها و روایت‌های داستانی جدید را به نمایش می‌گذارد. سریالی که توانسته مخاطب زیادی را جذب کند و تابحال سه فصل از آن منتشر شده است.

فصل دوم این سریال نسبت به فصل اول آن که اقتباسی مستقیم از رمان «آنه در گرین گیبلز» بود، روایتی جسورانه‌تر و سرراست‌تر را با روایت‌های داستانی کاملاً جدید برای شخصیت‌های حاضر در رمان ارائه می‌کند. نمی‌توان گفت که بهتر از کتاب از آب درآمده، اما این سریال فرمولی که فصل اول آن را دنبال می‌کرد، زیر پا گذاشته، وارد دنیای جدیدی شده است.

سریال آنشرلی
سریال آنه با یک ئی

اتفاقی که توجه رسانه‌ها و طرفداران را به خود جلب کرد است، نقش پررنگ کاراکتر «عمه جوزفین» است که کاملاً بی‌محابا به ترویج همجنسگرایی می‌پردازد و بارها داستان‌هایی از عشق همجنس دوران جوانی‌اش برای آنه و دوستان تعریف می‌کند. ماجرایی که رابطه آنه و دوست صمیمی‌اش دیانا را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

این‌که داستانی محبوب برای کودکان سرتاسر دنیا، اینگونه توسط یکی از بزرگترین شبکه‌های پخش مدیا مورد تحریف قرار گرفته شائبه ترویج همجنس‌گرایی بین مخاطبین این سریال را تقویت می‌کند و عوامل سریال «آنه با یک ئی» را هدف انتقادات قرار داده است.


بیشتر بدانید : 10 کارتون محبوب دوران کودکی!

بیشتر بدانید : سریال «آن‌شرلی» در شبکه تماشا + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: bartarinha.ir