در فصل سوم "وست‌ورلد" دلورس با بازی ایوان ریچل‌ وود به دنیای حقیقی قدم می‌گذارد و برای اولین بار آزار می‌شود

در فصل سوم "وست ورلد" چه خواهیم دید؟

نزدیک به یک هفته تا آغاز پخش فصل سوم "وست‌ورلد" باقی مانده اما با انتشار تصاویر جدید از این فصل توسط HBO، انتظار کشیدن اندکی آسان‌تر شده است. شبکه‌ علاوه بر این تصاویر، عناوین اپیزودها، خلاصه‌ی داستان قسمت‌ها و فهرست نویسندگان و کارگردانان چهار اپیزود ابتدایی فصل سوم را هم منتشر کرده است.

سریال دنیای غرب یا وست‌ورلد Westworld
سریال وست ورلد West World

تاکنون اطلاعات اندکی از فصل سوم منتشر شده بود بنابراین این جزئیات برای هواداران اهمیت زیادی خواهد داشت. تا پیش از این معلوم نبود که "آرون پل"‌ در سریال چه نقشی بازی می‌کند و تریلر آن تنها رهگذر دوست‌داران سریال برای آشنایی با این شخصیت و فضای جدید سریال بود که به گونه‌ای توسط "لیزا جوی" و "جاناتان نولان" ریبوت شد.

سریال دنیای غرب یا وست‌ورلد Westworld
فصل 3 سریال Westworld

فصل سوم از جایی آغاز می‌شود که فصل دوم به پایان رسیده بود، اما این بدان معناست که دلورس با بازی "ایوان ریچل‌ وود" به دنیای حقیقی قدم گذاشته، و برای اولین بار آزاد است. او به شخصیت "آرون پل" که یک کارگر است علاقه‌مند می‌شود اما بینندگان نمی‌دانند که بعد از آن چه پیش خواهد آمد. تریلرهای فصل سوم شخصیت جدیدی با بازی "ونسال کسل" را معرفی کرد و گوشه‌ای رابطه‌ی تیره‌ میان دلورس و میو با بازی "تندی نیوتن" را به تصویر کشید.

سریال دنیای غرب یا وست‌ورلد Westworld
جدیدترین تصاویر سریال وست ورلد

کارگردانان چهار اپیزود اول سریال شامل نولان، "ریچارد جی. لوئیس"، "آماندا مارسالیس" (Ozark) و "پل کامرون" فیلمبردار می‌شود که برای اولین بار روی صندلی کارگردانی یک سریال تلویزیونی می‌نشیند. کامرون فیلمبردار فصل اول "وست‌ورلد" بود و سابقه‌ی فیلمبرداری "وثیقه" (Collateral) به کارگردانی "مایکل مان" را دارد.

سریال دنیای غرب یا وست‌ورلد Westworld
مجموعه تلویزیونی دنیای غرب westworld

سریال دنیای غرب یا وست‌ورلد Westworld
سریال وست ورلد (دنیای غرب)

سریال دنیای غرب یا وست‌ورلد Westworld
سریال دنیای غرب یا وست‌ ورلد Westworld


بیشتر بدانید : سریال وست ورلد جانشین بازی تاج و تخت می شود

 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: 30نما


 
 

پربیننده های این بخش

 
X