بازیگر نقش بهروز در سریال پایتخت را بیشتر بشناسید + عکس
ابوالفضل رجبی بازیگر نوجوان نقش «بهروز» در سریال «پایتخت ۶» درباره شرایط این روزهای خود توضیحاتی را بیان کرد

بیوگرافی ابوالفضل رجبی پدیده سریال پایتخت/ محسن تنابنده من را کشف کرد

ابوالفضل رجبی بازیگر نوجوان نقش «بهروز» در سریال «پایتخت ۶» در گفت و گویی نوروزی درباره شرایط این روزهای خود توضیحاتی را بیان کرد.

-به نام خدا. سلام و عرض ادب دارم خدمت تمام افرادی که این مصاحبه را می‌خوانند. فرا رسیدن سال ۹۹ را به تمام هموطنانم تبریک می‌گویم و در خدمت شما هستم.

ابوالفضل عزیز چند سالته، اهل کجایی و از کی بازیگری را شروع کردی؟

-بنده ۱۳ ساله و اهل ساری هستم. البته اصالت پدر و مادر بنده جویبار و سوادکوه است، اما ساکن ساری هستیم. از سال ۹۷ بازیگری را شروع کردم و زیر نظر استاد میار دوره دیدم.

بهروز سریال پایتخت,بهروز فریبا,بازیگران پایتخت,بیوگرافی ابوالفضل رجبی
ابوالفضل رجبی بهروز سریال پایتخت

کار پایتخت چندمین کار شما است؟ کدام یک از عوامل شما را کشف کرد؟

-سریال "پایتخت ۶" اولین کار بنده است، بطور اتفاقی و مثل تمام مردم عادی برای تست دهی در سریال پایتخت رفتم و خداراشکر میکنم که نظر جناب محسن تنابنده مثبت بود و برای نقش "بهروز" انتخاب شدم، به نحوی می‌شود گفت جناب تنابنده مرا کشف کرد و همیشه ممنونشان خواهم بود.

نظرت درباره پایتخت ۶ و آیا فصل‌های بعدی این سریال هم ساخته میشود؟

-به نظر من پایتخت ۶ نسبت به سری‌های قبلی بسیار متفاوت است چرا که هر یک از شخصیت‌ها دغدغه‌های خاص خود را دارند و امیدوارم سری‌های بعدی این سریال هم ساخته شود چرا که در این سال‌ها همواره مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

بهروز سریال پایتخت,بهروز فریبا,بازیگران پایتخت,بیوگرافی ابوالفضل رجبی
ریما رامین فر و الوالفضل رجبی

فوتبالی هستی؟ آبی یا قرمز؟

-من کشتی را خیلی دوست دارم، اما یک بیننده سرسخت فوتبال هستم (باخنده)، با احترام به تیم‌های رقیب، اما من یک استقلالی ۲ آتیشه هستم، اما در رقابت‌های آسیایی تمام تیم‌های ایرانی را دوست دارم.

چطور و چرا استقلالی شدی؟

-تمامی اعضای خانواده من عاشق استقلال هستند، به ویژه پدر بزرگ و دایی ام که استقلالی‌های متعصب هستند. من از وقتی که به یاد دارم استقلالی بودم، چون خانواده ام اینطور من را بار آوردند.

بازیکن مورد علاقه ات در استقلال؟

-تمامی بازیکنان استقلال را دوست دارم، چون هوادار ۲ آتیشه و سرسخت این تیم هستم، اما کاپیتان وریا، قائدی، شیخ و چشمی را بیشتر دوست دارم.

بهترین بازی چند سال گذشته استقلال که در ذهنت مانده کدام بازی است؟

-همان دربی که در ۲ دقیقه ۲ گل زدیم و ۳ بر ۲ پرسپولیس را بردیم، آن بازی بسیار جذاب بود و از نظرم بهترین بازی چندسال اخیر استقلال است که به یاد دارم.

ابوالفضل اسامی را که می‌گویم با یک کلمه یا یک جمله کوتاه وصف کن:

-پایتخت: نشاط و شادی
-هومن حاجی عبداللهی: مهربان و دوست داشتنی
-محسن تنابنده: مهربان و شاداب، اما در کار بسیار جدی
-استقلال: عشق غیرقابل توصیف
-فرهاد مجیدی: خوش قلب و دوست داشتنی برای هواداران

ابوالفضل عزیز از شما بابت مصاحبه تشکر می‌کنم، امیدواریم " پایتخت ۶ " شروع دوران اوجت باشد و سال‌ها از بازیت لذت ببریم.

-ممنونم از شما و از مردم ایران بابت حمایت هایشان در این چند روز ممنونم، امیدوارم توانسته باشم شادی را به دل مردم سرزمینم هدیه کرده باشم. در پایان آرزوی سلامتی دارم برای تمام هموطنانم به ویژه مدافعان سلامت کشورم، پرستاران و کادر درمان.

بیوگرافی ابوالفضل رجبی

ابوالفضل رجبی بازیگر نوجوان تلویزیون ایران که در زمینه کشتی نیز فعالیت دارد ،متولد تیر ماه ۱۳۸۶ در مازندران و ساری است و در حال حاضر دانش آموز میباشد و اصالتا جویباری و سواد کوهی است


بهروز سریال پایتخت,بهروز فریبا,بازیگران پایتخت,بیوگرافی ابوالفضل رجبی
احمد مهران فر و ابوالفضل رجبی

در یک خانواده چهار نفره به دنیا آمده و یک برادر دارد ، اصالتا جویباری، شهر مهد کشتی ایران است و وی نیز در زمینه کشتی فعالیت دارد
مادرش خانه دار و پدرش کارمند فرودگاه و دارای رستوران است

شروع بازیگری ابوالفضل رجبی

ابوالفضل رجبی اولین بازی خود را در سریال پایتخت ۶ به کارگردانی سیروس مقدم و معرفی محسن تنابنده جلوی دوربین بازی کرده و بطور رسمی وارد عرصه بازیگری شده است.
اما قبل از ایفای نقش جدی در سریال پایتخت، دوره های بازیگری را نزد عباس میار در آموزشگاه آسا گذرانده است. او در نقش بهروز فریبا برادر بهتاش و پسر فهمیه و بهبود است که بسیار خوش درخشیده و نظر مخاطبان را به خود جلب کرده است.

کشتی گیر

رجبی علاوه بر بازیگری به کشتی و ورزش سنتی ایران علاقه دارد و از کودکی این رشته را دنبال میکند، فنی که به روی رحمت در سریال پایتخت ۶ پیاده کرد، بسیار ماهرانه و عالی اجرا شد که نشان میدهد که مهارت و تمرین کافی در کشتی دارد.

علاقه مندی ها

در میان بازیگران، به اکبر عبدی و بازی او علاقه دارد و در اوقات فراغت فیلم می بیند و بخشی از این زمان را هم صرف مطالعه می کند و در کنار کشتی هم کار میکند و این رشته را نیز دنبال می کند


بیشتر بدانید : عکس های جدید و دیدنی از "پایتخت 6" در مازندران

بیشتر بدانید : اولین تصاویر از پایتخت 6/ فصل ششم پایتخت به یاد خشایار الوند کلید خورد

بیشتر بدانید : بازگشت مهران احمدی با دو کودک افریقایی به "پایتخت" + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mangomag.com/yjc.ir