صهبا شرافتی پدیده نوظهور تلویزیون ایران است که نقش روناک خواهرزاده نوری را در سریال نون. خ بازی کرده است. او در این سریال نقش دختری قدرتمند و تا حدود زیادی قلدر را ایفا می کند

بازیگر نقش روناک در سریال نون خ ۲ کیست؟

صهبا شرافتی متولد ۸ مهرماه ۱۳۷۷ در کرمانشاه و اصالتا کرد تبار است. روناک در سریال نون خ ۲ فعلا دانشجوست و سابقه چندان پررنگی در عرصه بازیگری ندارد. به نظر می رسد نون خ ۲ اولین حضور تلویزیونی او باشد هرچند که به گفته برخی سابقه اجرای تئاتر هم دارد.

عکس اینستاگرام صهبا شرافتی روناک نون خ 
عکس اینستاگرام صهبا شرافتی روناک نون خ

روناک سریال نون خ ۲ در واقع تلاش می کند با خشونت و هیبت مردانه اش جای خالی کاراکتر کژال را پر کند؛ دختر کوچک نوری خانزاده که نقش پسر خانواده را ایفا می کرد و تلاش داشت که از خواهرانش در برابر خطرات محافظت کند. صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک در نون خ ۲ و در واقع خواهر زاده نوری خانزاده است.

 چهره بدون گریم صهبا شرافتی بازیگر نون خ
چهره بدون گریم صهبا شرافتی بازیگر نون خ

کاراکتر روناک به رونی کلمن سریال نون خ ۲ شهرت پیدا کرده است. چهره خشن روناک و کارهای همراه با جدیت و خشونتش باعث شده تا مردان روستا از او بترسند. رفتار خشن روناک از او شخصیتی خاص ساخته است و سعی می کند همزمان نقش حامی را برای دایی و دخترهایش ایفا کند.

 صهبا شرافتی 
 صهبا شرافتی

 صهبا شرافتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز حضوری فعال دارد و برخلاف آنچه در نون خ ۲ می بینیم ظاهرا شخصیتی طنز دارد چراکه تازگی ها به زبان کره ای به همه مخاطبانش پیام داده که دوستشان دارد. او در یکی از استورهایش اخیرا خود را اکسوال معرفی کرده. اکسوال اصطلاحا به طرفداران گروه موسیقی اکسو گفته می شود که یک بَند کره ای- چینی است و در سال ۲۰۱۱ توسط شرکت اس ام اینترتینمنت تشکیل شد.

روناک در کنار ندا قاسمی هدیه بازوندو سعید آقاخانی
روناک در کنار ندا قاسمی، هدیه بازوند و سعید آقاخانی

او در پیامی که در صفحه اینستاگرامش برای سعید آقاخانی در روز تولدش نوشته آورده است: ورود شما به زندگی، مصادف بود با بهترین روز زندگی من تولدت مبارک سعید آقاخانی ،ممنون که با من با صبربرخورد کرد و انرژی مثبت دادی.

عکس های صهبا شرافتی از سریال نون. خ و شرح عکسی که برای آنها نوشته نشان دهنده صمیمیت او با گروه فیلم برداری و دست اندرکاران این سریال است. او مانند کژال یکی از دختران نورالدین خانزاده نقش حامی را برای دختران نودالدین دارد و از آنها محافظت می کند.

تولد صهبا شرافتی بازیگر روناک
تولد صهبا شرافتی بازیگر روناک

نوشته های صهبا شرافتی نشان می دهد او تلاش زیادی برای رسیدن به بازیگری کرده است او در شرح عکسی که از خودش در سریال نون.خ منتشر کرده  نوشته: برای خواسته هایت بجنگ و پیگیر باش و از هیچ چیز خجالت نکش.

شخصیت روناک در سریال نون.خ بسیار نزدیک به شخصیت کژال دختر ته تغاری نورالدین خانزاده است و به دلیل شباهت چهره و گریم و شخصیت این دو بسیاری از کاربران این دو را اشتباه گرفتند اما روناک شخصیت تازه وارد سریال نون.خ است.

صهبا مجرد است و هنوز ازدواج نکرده.
اسم خاص او باعث شده نامش بیشتر از سایر بازیگران مورد توجه قرار گیرد.

خلاصه داستان نون خ

بعد از اتمام فصل اول این سریال و استقبال از آن استاندار کرمانشاه در نشست امضای تفاهم‌ نامه همکاری تولید فصل دوم مجموعه تلویزیونی «نون. خ» گفت: ما در دولت در تلاشیم تا اورامانات را ثبت جهانی کنیم و فیلمبرداری فصل دوم «نون خ» در این منطقه می‌تواند موجب تسریع در این مهم شود.

 

بیشتر بدانید : نون گرم تنور تلویزیون، وقتی "نون خ" محبوب شد + عکس

بیشتر بدانید : "نون.خ" زیر ذره بین در فصل جدید + عکس

 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: fararu.com/کولاک


 
 

پربیننده های این بخش

 
X