تتت

سازندگان "عصر جدید" به این نتیجه رسیده‌اند که ادامه قسمت‌های این برنامه با حضور تماشاچی‌ها ضبط شود 

تماشاگران به "عصر جدید" بازگشتند

هفته پیش احسان علیخانی از آغاز ضبط ادامه برنامه "عصر جدید" بدون حضور تماشاگران خبر داد مجری و تهیه کننده "عصر جدید" بدون نام بردن از برنامه های دیگر تلویزیون، از "احساس خطر" گفت و توضیح داد چرا می‌خواهد برنامه بدون حضور تماشاگران باشد. حالا اما سازندگان "عصر جدید" به این نتیجه رسیده‌اند که برنامه با تماشاچی ضبط شود.

صبح نو نوشت؛ سازندگان برنامه "عصر جدید" بتازگی دور هم جمع شده‌اند و در یک روز دو قسمت را ضبط کرده‌اند. این دو قسمت بدون حضور تماشاچی است. یعنی طبق همان وعده ای که احسان علیخانی هفته پیش داده بود، برنامه بدون تماشاچی استارت خوده است. همان طور که در نوروز دیدیم، "عصر جدید" بدون تماشاچی شور و نشاط ندارد و بخشی از هیجان خود را از دست می‌دهد. لابد این بار هم سازندگان برنامه، متوجه این ضعف شده‌اند و چاره را در حضور تماشاچی دیده‌اند.

بعد از ضبط دو قسمت بدون تماشاچی، قرار بر این شده است که برنامه از یک شنبه با حضور تماشاچیان آماده شود. بر اساس برنامه ریزی سازندگان، "عصر جدید" روزهای یک شنبه و چهارشنبه ضبط دارد و هر بار دو قسمت آماده می شود. این اتفاق هم با رعایت فاصله مناسب بین تماشاچیان رقم می‌خورد. از آن طرف ، سازندگان ملزم به فراهم کردن همه شرایط بهداشتی شده اند؛ مثل تهیه ماسک، دستکش، ژل شست و شو، ضدعفونی کردن محیط و... .

ادامه سری دوم "عصر جدید" از عید فطر روی آنتن شبکه سه خواهد رفت. بنابراین از هفته آینده منتظر این برنامه باشید. بعد از آن قرار است پخش برنامه روزهای پنج شنبه و جمعه به شکل هفتگی ادامه داشته باشد.برنامه "عصر جدید" تا ابتدای زمستان روی آنتن شبکه سه خواهد بود. طبق برنامه‌ریزی قرار است مسابقه فینال در شبکه یلدا برگزار شود. این بار هم تصمیم این است تا برنامه به شکل زنده روی آنتن برود. 


بیشتر بدانید : شروع دوباره "عصر جدید" احسان علیخانی + جزئیات

بیشتر بدانید : وعده احسان علیخانی برای تغییر داوران و تغییرات اساسی در "عصر جدید"

بیشتر بدانید : توضیحات احسان علیخانی درباره عصر جدید 2 + عکس

بیشتر بدانید : آریا عظیمی نژاد، از دستمزد نجومی عصر جدیدی ها و تجربه ناشنوایی اش گفت + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: صبح نو


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X