تلویزیون مخاطبان خاص خود را دارد. اما وقتی بخشی از برنامه‌ای تلویزیونی در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شود حتماً به دیده شدن آن برنامه هم کمک می‌کند 

شب سوتی های پی در پی مهران مدیری در دورهمی

وقتی بخشی از برنامه‌ای تلویزیونی در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شود حتماً به دیده شدن آن برنامه هم کمک می‌کند. به همین خاطر هم هست که تهیه کنندگان،کارگردانان و مجریان برنامه های تلویزیونی خودشان را به آب و آتش می زندد و سعی می کنند در برنامه هایشان اتفاقات خاص و ویژه ای رقم بزنند تا بلکه برشی از این ماجراها در شبکه های اجتماعی دیده شود.

شکستن میز مجری، حرف های عجیب و غریب و بعضا دور از واقعیت، تپق های عمدی، شکستن پارچ آب، حضور حیوانات و خزندگانی مثل گربه و سوسک در برنامه زنده و ترسیدن خانم مجری از آنها و موارد دیگری از این دست که حتما بارها دیده و شنیده اید.

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی در دورهمی
امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی در دورهمی

هیچ بعید هم نیست مثلا وقتی در برنامه دورهمی، مهران مدیری خطاب به زوج هنرمند مهمانش-امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی- به جای جمله: « هنرمندانی که با هم ازدواج می کنند» بگوید: «هنرمندانی که با من ازدواج می کنند» و بعدش هم بلافاصه بگوید: « این دیگه تپق نبود». با این جمله، هم یک خنده درست و حسابی از حاضران در استودیو و مخاطبان تلویزیونی گرفته و هم به دیده شدن برنامه اش کمک کرده است.

یا مثلا در همان برنامه تصادفا! دستش به لیوان آب بخورد و میز و همچنین خودش را خیس کند. دقیقا همین دو بخش ذکر شده مورد توجه فضای مجازی قرار می گیرد و پربیننده می شود.البته ممکن است برخی از این اتفاقات هم سهوی باشد؛مثل دو موردی که برای مهران مدیری ذکر شد!

این داستان ها البته که همچنان ادامه دارد. 

 

بیشتر بدانید : آیا پس از لو رفتن عکس های مهران مدیری، دورهمی متوقف می شود؟

بیشتر بدانید : افشاگری های مهران مدیری درباره محمدرضا غفاری: از خودزنی در خواب تا موهای سفید! + عکس

بیشتر بدانید : رسوایی مهران مدیری در دورهمی! آیا کامنت ها جعلی ست؟! + عکس

بیشتر بدانید : از سیما تیرانداز و پژمان جمشیدی تا افتخاری: همه ی مهمانان "دورهمی"

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabarnews.com


 
 

پربیننده های این بخش

 
X