کار عجیب و غریب امین حیایی در "عصر جدید" + عکس
بعد از اجرای گروه قشقایی در عصر جدید، امین حیایی تحت تأثیر حیوانات جنگل قرار گرفت و صدای حیات‌وحش در آورد!

تقلید صدای حیوانات توسط امین حیایی در "عصر جدید"

قسمت هفدهم از دور مقدماتی فصل دوم مسابقه بزرگ «عصر جدید» با حضور شرکت کنندگان خلاق و تماشاگران پرهیجان روی آنتن رفت. در این قسمت از برنامه گروه ایران با هنر نمایشی و ماهرانه خود دعواهای ساختگی را به نمایش گذاشت. شاید همه با دیدن این صحنه‌ها فکر کنند که آنها کارهای خطرناک انجام دادند، اما باور نکنید چراکه همه اتفاقات هنر بدلکاری آنها بود.

امین حیایی درباره این اجرا گفت: رشته‌ای که شما کار می‌کنید در سینما خیلی به آن احتیاج داریم، چراکه برخی از بازیگران علاقه مند هستند خودشان صحنه‌های بدلکاری را انجام دهند و این موضوع نیاز به کارگاه آموزشی دارد تا بازیگران این حرفه را یاد بگیرند تا به خودشان و هم بازیگر مقابل آسیب نزنند.

ترنم کاظمی، شرکت کننده‌ای که در حوزه استندآپ روی صحنه آمد، با اجرایش به مامان‌ها و باباها، حتی خاله‌ها و دایی‌ها و... ثابت کرد که بچه‌ها چهارچشمی آنها را رصد می‌کنند. این اجرا با چهار رای مثبت داوران همراه شد.

رویا نونهالی درباره این اجرا گفت: واقعا اینکه شما در مقابل تماشاگران ایستادید و اجرا کردید کار دشواری است، قصد شما استند آپ کمدی بود و تادقایقی کسی نخندید و شما خودت را نباختی کار بزرگی کردید، بسیار عالی است.

امین حیایی در عصرجدید
امین حیایی در عصرجدید

عباس رثایی، پنجمین شرکت کننده برنامه «عصر جدید»  با بازی تاثیرگذار خود مظلومیت شهدای غواص را به تصویر کشید و چهار رای مثبت داوران را دریافت کرد.

آریا عظیمی نژاد گفت: فارغ از مقوله بازیگری، حکایت شهدای غواص یکی از دردناک‌ترین و تلخترین دوران جنگ ما است. شما بازیگر هستید و می‌توانید این راه را پیش بروید و هر روز بهتر و بهتر شوید.

گروه قشقایی، آخرین اجرای قسمت هفدهم از دور مقدماتی فصل دوم بودند.سه ورزشکار به سرپرستی کسی که از دل عشایر غیور مملکت، یک نمایش مهیج به صحنه برنامه آورد! آن‌ها رای مثبت داوران را دریافت کردند.

 بعد از اجرای این گروه امین حیایی تحت تاثیر حیوانات جنگل قرار گرفت و صدای حیات وحش در آورد! که خنده تماشاگران و احسان علیخانی و داوران را در پی داشت.

در پایان قسمت هفدهم دور مقدماتی فصل دوم مسابقه بزرگ «عصر جدید» با رای داوران، عباس رثایی و گروه قشقایی به مرحله بعد راه پیدا کردند. 

بیشتر بدانید : آیا داوران عصر جدید دستمزد می گیرند؟!

بیشتر بدانید : داوران فصل دوم "عصر جدید" معرفی شدند + اعلام دقیق زمان پخش

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir