دیروز یکی از کارشناسان شبکه من و تو با انتشار ویدئویی مدعی شد که حین گفت ‌و گو در یکی از برنامه‌ های شبکه ماهواره‌ ای من و تو از برنامه اخراج شده و هدف ضرب و شتم قرار گرفته است 

رسوایی کتک زدن و بازداشت مهمان توسط عوامل شبکه «من و تو»

دیروز یکی از کارشناسان شبکه من و تو با انتشار ویدئویی مدعی شد که حین گفت‌وگو در یکی از برنامه‌های شبکه ماهواره‌ای منوتو از برنامه اخراج شده و هدف ضرب و شتم قرار گرفته است. او که در یکی از برنامه‌های این تلویزیون به عنوان کارشناس حاضر شده ادعا کرده است وسط برنامه و در حضور رئیس شبکه او را حسابی هدف ضرب و شتم قرار داده اند. گفته شده این فرد که ظاهرا مواضعی مخالف دست اندرکاران این شبکه معاند داشته با چنین برخوردی مواجه شده است. انتشار ویدئوی این فرد و خبر مربوط به این اتفاق موجب واکنش‌هایی بین کاربران شد. 

چندی قبل یکی از قسمت ‌های برنامه «رو به رو» در شبکه «من و تو»، به واسطه اظهارات یکی از مهمانان برنامه جنجالی شد و مورد توجه قرار گرفت. در این برنامه، «فربد طلایی» (پژوهشگر مطالعات راهبردی و امنیت بین الملل از دانشگاه ردینگ انگلستان)، در برابر مجری و سه مهمان دیگر برنامه که همگی دیدگاه‌ های د غلیظ ضدایرانی داشتند، به دفاع از هستی و امنیت ایران در برابر ویرانی‌طلبان و طرفداران تحریم و حمله نظامی پرداخت.

دعوای فیزیکی وسط برنامه شبکه من و تو
دعوای فیزیکی وسط برنامه شبکه من و تو

حالا اما فربد طلایی در توئیتر اعلام کرده که در جریان ضبط یک قسمت دیگر از همین برنامه، از سوی کیوان عباسی (مدیر بهایی این شبکه) و فردی به نام «همن سیدی» (از تجزیه ‌طلبان حاضر در این شبکه) مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفته و می خواهند او را تحویل پلیس دهند!

توئیت فرید طلایی مهمان شبکه من و تو
توئیت فربد طلایی مهمان شبکه من و تو

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mashreghnews.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X