افشاگری علیرضا خمسه از پشت صحنه سریال پایتخت + عکس
علیرضا خمسه با حضور در برنامه «چهل تیکه» از تجربه حضورش در سریال پایتخت گفت 

علیرضا خمسه راز مگوی «پایتخت» را فاش کرد

علیرضا خمسه در برنامه «چهل تیکه» گفت:
من سینما را با بهرام بیضایی شروع کردم و برای همین همیشه منتظر بودم کارها و آثار بهتری داشته باشم؛ ولی جبر روزگار و بازی‌های زندگی گاه بر وفق مراد نیست. گاه در شرایطی قرار گرفتم که به خاطر حرفه و امرار معاش تن به بازی در فیلم‌هایی بدهم که دوستشان نداشتم.

وی ادامه داد:
اگر به گذشته برگردم و ۵۰ فیلم داشته باشم، شاید ۳۰ مورد آن‌ را پاک کنم؛ چون فیلم‌هایی بودند که خیلی به صداقت و ماهیت آنها باور نداشتم.

خمسه درباره تجربه حضورش در سریال پایتخت هم عنوان کرد:

سریال پایتخت برای من تجربه جالبی بود؛ آشنا شدن با گروهی که بیشترشان جوان بودند و نام و آوازه‌ای نداشتند اما پر از آرزو، ایده و انرژی بودند برایم بسیار خوشایند بود. تیم پایتخت یک راز مگو دارد که اسمش مشخص است، راز مگو؛ اما من این راز را می‌گویم. اگر چیزی در جلوی دوربین زیبا به نمایش در می آید، حتما پشت صحنه هم آن زیبایی هست. اگر یک تیم هنری در مدت ۱۰ سال و برای ساخت چند فصل از یک سریال کنار هم هستند، فقط قصه، بازی و کارگردانی راز ماندگاری آنها نیست. بلکه یک دنیا زندگی،  عاطفه و تار و پود بودن آنها را کنار هم قرار داده است.

علیرضا خمسه در برنامه چهل تیکه
علیرضا خمسه در برنامه چهل تیکه

خمسه اظهار کرد:
به محض اینکه من «علیرضا خمسه» احساس کنم اگر نباشم، این سریال زمین می‌خورد خراب کرده ام. من در فصل ششم نبودم، اما جویای احوال دوستانم بودم. پنجعلی عضوی از خانواده‌ بود که حرف نمی‌زد؛ اما مهربانی و عشق داشت.

این بازیگر درباره کودکی خود هم توضیح داد:
من چند شکل مختلف در کودکی را تجربه کردم؛ بسیار سر به زیر، بسیار آرام، بسیار شیطون، بسیار درس خوان، بسیار تنبل و ... . می‌توانم بگویم که مثل نام برنامه شما، کودکی من چهل تیکه‌ بود!
 

 

بیشتر بدانید : علیرضا خمسه از دلیل حذف «بابا پنجعلی» می گوید

بیشتر بدانید : بابا پنجعلی فراموشکار و محبوب!

بیشتر بدانید : علیرضا خمسه: توهمات «بابا پنجعلی» در پایتخت 3 به اوج خود می‌رسد!

بیشتر بدانید : مهاجرت علیرضا خمسه به امریکا

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir