خبرهای داغ از ساخت سریال پایتخت 7 + عکس
طبق اخبار رسیده، صداوسیما این روزها علاقه خود را به ساخت فصل هفتم این سریال نشان داده و در هفته‌های اخیر به‌طور جدی با سازندگان این سریال پای میز مذاکره نشسته است 

فصل هفتم سریال پایتخت در راه است؟

در شرایطی که پس از حواشی و ماجراهای فصل ششم «پایتخت»، بسیاری ساخته شدن فصل هفتم این سریال را حداقل در کوتاه ‌مدت منتفی می‌دانستند، طبق اخبار رسیده، صداوسیما این روزها علاقه خود را به ساخت فصل هفتم این سریال نشان داده و در هفته‌ های اخیر به ‌طور جدی با سازندگان این سریال پای میز مذاکره نشسته است. مذاکراتی که احتمال تولید زودهنگام فصل هفتم این سریال را بالا برده.

شنیده ‌ها حاکی از آن است که مدیران صداوسیما پیشنهاد ساخت فصل هفتم «پایتخت» را برای نوروز ۱۴۰۰ به سازندگان این مجموعه داده‌اند و امید دارند که بتوانند با این سریال بار دیگر مخاطبان بسیاری را پای تلویزیون بنشانند. اگر طی روزهای آینده توافقات اولیه صورت گیرد پیش‌تولید این سریال به سرعت آغاز خواهد شد.

بیشتر بدانید : سریال پایتخت، با سانسور و بی سانسور دوستت داریم + عکس

سریال پایتخت
سریال پایتخت

بیشتر بدانید : آخرین اخبار از ادامه سریال پایتخت 6 + عکس

این مذاکرات برای تولید «پایتخت۷» در شرایطی رخ می‌دهد که چند بازیگر اصلی این مجموعه، تا پایان سال برای فیلم‌ها و سریال‌ های دیگر قرارداد بسته‌اند و مهم تر از همه محسن تنابنده -که به تازگی نقش ‌آفرینی ‌اش را در فیلم جدید اصغر فرهادی به پایان رسانده- و با پروژه‌ های دیگری توافق کرده و همین موضوع، ماجرای تولید «پایتخت۷» را پیچیده‌ کرده. حال باید دید در این شرایط آیا امکان لغو همه ‌ی این قرارداد‌ها امکان‌پذیر است؟ یا آنکه «پایتخت۷» به نوروز ۱۴۰۰ نمی‌رسد و برای بار دوم این مجموعه به کنداکتور پخش ماه رمضان منتقل می‌ شود. 

 

بیشتر بدانید : سریال "پایتخت" برای همیشه تمام شد؟

بیشتر بدانید : رحمت و همسرش در نقش گوگوش و بهروز وثوقی؟ + عکس

بیشتر بدانید : دیالوگ جنجالی و مستهجن +18 سریال پایتخت سوژه شد! + عکس

بیشتر بدانید : بدون محسن تنابنده تکلیف پایتخت چه می شود؟! + عکس

بیشتر بدانید : ادامه پایتخت 6، مشکل اختلافات محسن تنابنده و مهران احمدی؟ دلخوری ها در حال رفع است؟!گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: سینما دیلی