احسان علیخانی جایگزین مهران مدیری شد!
 قسمت آخر «دورهمی» با حضور احسان علیخانی،۳۰ اسفندماه پخش می‌شود

احسان علیخانی مهمان آخرین برنامه دورهمی در سال ۹۹

در سال‌های اخیر دورهمی پای ثابت برنامه‌های نوروزی بوده است، اما امسال از پخش «دورهمی» در نوروز خبری نیست.

احسانی مدیر شبکه نسیم درباره این موضوع گفت:
عید نوروز ۱۴۰۰ «دورهمی» نداریم، اما قسمت پایانی فصل چهارم این برنامه تلویزیونی که به طور ویژه طراحی شده است، با حضور احسان علیخانی به عنوان مهمان این برنامه، شنبه ۳۰ اسفندماه مقارن با تحویل سال نو روی آنتن خواهد رفت. بنابراین بعد از سال تحویل، ویژه برنامه شبکه نسیم قسمت آخر و ویژه «دورهمی» خواهد بود.

دورهمی با حضور احسان علیخانی
دورهمی با حضور احسان علیخانی

مهران مدیری تاکنون دو بار مهمان برنامه‌های احسان علیخانی بوده، اما علیخانی در «دورهمی» گفت و گویی با مدیری نداشته است و اولین گفت‌وگوی علیخانی در قسمت آخر «دورهمی» خواهد بود.

احسان علیخانی در دورهمی
احسان علیخانی در دورهمی

علیخانی در برنامه‌های گفت و گو محور تلویزیون کمتر مهمان همکاران خود شده است. شاید بتوان گفت خندوانه آخرین برنامه‌ای بود که علیخانی در آن به عنوان مهمان با رامبدجوان گفت و گو کرد.

در برنامه آخر «دورهمی» نیز به نوعی علیخانی میزبان مدیری می‌شود و با این مجری و هنرمند مشهور گفت‌وگو می‌کند. این اولین بار است که در برنامه «دورهمی»، مهمان برنامه روی صندلی مهران مدیری می‌نشیند.

احسان علیخانی مهمان دورهمی مهران مدیری
احسان علیخانی مهمان دورهمی مهران مدیری

در این گفت و گو احسان علیخانی به مهران مدیری پیشنهاد کرده است تا به عنوان داور در فصل جدید «عصر جدید» حاضر شود. مهران مدیری هم در پاسخ گفته است با کمال میل ولی باید فکر کنم!
 
آخرین برنامه دورهمی ۳۰ اسفند ماه بعد از سال تحویل از شبکه نسیم پخش می شود‌ .

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir