آخرین اخبار از فصل دوم سریال گاندو + نخستین تصویر منتشر شده
 مجتبی امینی، تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «لوتی» در صفحه رسمی خود در توییتر نخستین تصویر از این سریال را با هشتگ «گاندو» منتشر کرد تا مشخص شود «لوتی» ادامه سریال جواد افشار است

نخستین تصویر از فصل دوم «گاندو» رونمایی شد؛ سریال نوروزی شبکه سه

در شرایطی که پیش‌تر هر نوع ارتباط رسمی میان «لوتی» با «گاندو» انکار می‌شد اما با نزدیک شدن به زمان پخش تازه‌ترین تجربه کارگردانی جواد افشار، تهیه‌کننده این سریال ترجیح داد از عبارت و هشتگ «گاندو» به جای نام اصلی آن استفاده کند. به این ترتیب، به نظر می‌رسد مدیران تلویزیون و شبکه سه به احتمال زیاد آن را با نام «گاندو ۲» روانه آنتن نوروزی کنند.

اولین تصویر فصل دوم سریال گاندو
اولین تصویر فصل دوم سریال گاندو

امینی که در جریان پخش فصل اول «گاندو» به شدت زیر فشار برخی رسانه‌ها و افراد بود، همان زمان هم از عزم جدی خود و تلویزیون برای تولید ادامه داستان جاسوس و نفوذ خبر داد. تهیه‌کننده فصل‌های اول و دوم «گاندو» از هشتگ‌های جاسوس و سربازان گمنام هم کنار تصویر وحید رهبانی در صحنه‌ای از سریال تازه استفاده کرد تا به نوعی زیرپوستی به حال و هوای «گاندو ۲» هم اشاره کرده باشد.

گروه تولید فصل دوم «گاندو» در سکوت کامل خبری کار آماده‌سازی آن را به سرانجام رساندند تا از حاشیه‌ها در امان بمانند و امروز به شکل رسمی از نخستین تصویر آن رونمایی کردند. 


 

بیشتر بدانید : ماجرای سانسور سریال «گاندو» و کنایه مشاور رئیس جمهور به حواشی سریال

بیشتر بدانید : گفتگو با پیام دهکردی، مایکل هاشمیان سریال گاندو + عکس

بیشتر بدانید : جواب تهیه کننده گاندو به بی حجابی زنان سریال و عبور از خط قرمزها!! + عکس

بیشتر بدانید : نویسنده گاندو به حواشی سریال پاسخ داد + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: hamshahrionline.ir