رقابت مهران مدیری با محسن تنابنده و علی صادقی
 تماشاگران شبکه آی فیلم بهترین بازیگران طنز سریال‌های تلویزیونی را انتخاب کردند که در این نظرسنجی مهران مدیری در رتبه اول قرار گرفت

مهران مدیری بهترین بازیگر طنز تلویزیون شد

سرانجام ماراتن طولانی انتخاب بهترین بازیگر طنز سریال‌های ایرانی با رای تماشاگران شبکه آی فیلم به خط پایان رسید و مهران مدیری، مقام اول را کسب کرد؛ علی صادقی در جایگاه دوم ایستاد و محسن تنابنده به عنوان سومین منتخب نظرسنجی شناخته شد. 

در مرحله نهایی این نظرسنجی که از دوشنبه ۲۵ اسفند تا شنبه ۳۰ اسفند به طول انجامید، مهران مدیری با کسب ۵۰,۱۳ درصد آرا به عنوان برترین بازیگر طنز ایران معرفی شد. علی صادقی نیز با کسب ۲۰,۸۱ درصد به عنوان نفر دوم انتخاب شد. همچنین محسن تنابنده با ۱۵,۵۷ درصد سوم شد، جواد عزتی با ۷,۴۴ درصد و امیرحسین رستمی نیز  با ۶,۰۴ درصد به ترتیب رتبه‌های چهارم و پنجم را از آن خود کردند.

در این نظرسنجی که از ۱۵ آبان ۹۹ آغاز شده بود، ۵۰ بازیگر طنز کشور در ۱۰ گروه پنج نفره در مرحله مقدماتی با هم به رقابت پرداختند و ۲۰ بازیگر برتر به مرحله دوم راه یافتند که در مرحله بعد در پنج گروه ۴ نفره با هم رقابت و از هر گروه دو نفر به مرحله بعدی صعود کردند.

از مرحله نیمه‌ نهایی با رقابت ۱۰ بازیگر منتخب دوره پیش، پنج نفر برای رقابت در مرحله پایانی با رای مخاطبان انتخاب شدند تا در یک گروه پنج‌ نفره، فینال این نظرسنجی را برگزار کنند.

رقبای  مرحله پایانی که از ۲۵ تا ۳۰ اسفند ۹۹ برگزار شد، مهران مدیری، علی صادقی، امیرحسین رستمی، جواد عزتی و محسن تنابنده بودند که بینندگان آی فیلم از طریق ارسال پیامک و ثبت رأی در وب سایت در تعیین برترین بازیگر طنز ایران مشارکت و در نهایت مهران مدیری را به عنوان برگزیده این رویداد انتخاب کردند. 

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: iranart.news