ابتذال و جذابیت های جنسی و نمایش مدلینگ در سریال "دراکولا" + عکس
 روزنامه‌ کیهان در مطلبی با عنوان «پرده‌ای دیگر از ابتذال و بی‌نظارتی در تولید سریال‌های نمایش خانگی» به انتقاد از سریال دراکولا پرداخت

انتقاد شدید روزنامه کیهان از سریال جدید مهران مدیری

کیهان نوشت: اخیراً سریالی در شبکه نمایش خانگی منتشر شده که مثل اغلب محصولات این عرصه، بر زندگی ‌اشرافی و تجملاتی متمرکز است. این سریال علاوه بر ضعف شدید ساختاری، دچار ابتذال تصویری هم هست و به‌جای بازیگری شاهد نمایش مدلینگ هستیم. در نتیجه، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خواستار اصلاح این وضعیت شد.

مهران مدیری در سریال دراکولا
مهران مدیری در سریال دراکولا

در بخشی از نامه سیده مرضیه شفاپور دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس خطاب به امامیان، رئیس سازمان تنظیم مقررات و رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر (زیر نظر صداوسیما) درباره تخلفات صورت‌گرفته در این سریال آمده است: با استناد به ماده ۱ قانون ساماندهی مد و لباس مصوب مجلس محترم شورای اسلامی و تأکید بر حفظ و تقویت فرهنگ و هویت اصیل ایرانی اسلامی و ترغیب عموم مردم به پرهیز از انتخاب و مصرف الگوهای بیگانه و غیرمأنوس با فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی، همچنین طبق مصوبه کارگروه ساماندهی مد و لباس، هرگونه نمایش زنده لباس یا هرگونه استفاده از مدل زنده ممنوع می‌باشد. ضمن اینکه نمایش زنده لباس مصداق صریح استفاده از جذابیت‌های جنسی زن و در نتیجه مغایر با شئونات اسلامی و کرامت زن (موضوع بند ۶ ماده ۳ آئین نامه نظارت بر نمایش فیلم و اسلاید و ویدئو) می‌باشد. 

ویشکا آسایش در سریال دراکولا
ویشکا آسایش در سریال دراکولا

تیپ بازیگرن زن در سریال دراکولا
تیپ بازیگرن زن در سریال دراکولا

سریال دراکولا مهران مدیری
سریال دراکولا مهران مدیری

مهران مدیری و ویشکا آسایش در دراکولا
مهران مدیری و ویشکا آسایش در دراکولا

سیما تیرانداز در دراکولا
سیما تیرانداز در دراکولا

 

بیشتر بدانید : تصاویر دیدنی سریال جدید مهران مدیری برای نوروز 1400

بیشتر بدانید : ماجرای حیوان آزاری مهران مدیری چه بود؟ + جزئیات

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabarfoori.com