لیلا بلوکات و مجید واشقانی در جدیدترین تصاویر فصل چهارم سریال "از سرنوشت"
 در حالی که تاکنون ۳۰ درصد از فصل چهارم سریال «از سرنوشت» ضبط شده است، تصویربرداری فصل چهارم سریال «از سرنوشت» در رباط کریم ادامه دارد

ادامه فیلمبرداری فصل چهارم «از سرنوشت»

علی‌اکبر تحویلیان تهیه‌کننده سریال «از سرنوشت۴» گفت: در بخش‌هایی که این روزها در حال تصویربرداری است، صحنه‌های مربوط به لیلا بلوکات و مجید واشقانی تصویربرداری می شود. تدوین همزمان سریال هم توسط شوکا زندباف در حال انجام است.

وی درباره رویکرد سریال در این فصل توضیح داد: عمده‌ترین مساله‌ای که در این فصل، سریال آن را دنبال می‌کند موانع تولید داخلی بر سر راه جوانان است و در این راه به سودجویانی که در این راه مانع رشد تولید می‌شوند اشاره داریم همچنین به مشکلات استعدادهای جوان و خلاق در تولید توجه می‌شود.

سریال از سرنوشت
سریال از سرنوشت

در این فصل ساناز سعیدی به گروه بازیگران اضافه شده و بازیگران جدیدی نیز به این فصل داستان اضافه خواهند شد. فصل چهارم سریال «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه‌کنندگی علی‌اکبر تحویلیان ساخته می شود.

لیلا بلوکات و مجید واشقانی در سریال تلویزیونی از سرنوشت
لیلا بلوکات و مجید واشقانی در سریال تلویزیونی از سرنوشت

این فصل در ۳۰ قسمت آماده می‌شود و توسط محمد محمود سلطانی و روح‌الله صدیقی به نگارش درآمده است. زمان آماده‌سازی سریال ۶ ماه خواهد بود.

فاطمه بهارمست در سریال "از سرنوشت"
فاطمه بهارمست در سریال "از سرنوشت"

در این سریال بازیگرانی همچون مسعود پاکدل، دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطمه بهارمست، مجید واشقانی، لیلا بلوکات، مائده طهماسبی، ساناز سعیدی، رابعه مدنی حضور دارند.

مجید واشقانی در "از سرنوشت"
مجید واشقانی در "از سرنوشت"

فصل اول این مجموعه به کارگردانی محمدرضا خردمندان و فصل دوم و سوم به کارگردانی علیرضا بذرافشان سال ۹۸ و ۹۹ روی آنتن شبکه دو رفت. سریال «از سرنوشت» به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تولید می‌شود. 

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir