واکنش پژمان بازغی به فحاشی ها برای بازی در سریال "افرا"
 پژمان بازغی با اعتقاد بر اینکه تلویزیون به قصه‌ های متفاوت و مدرنی مثل «افرا» نیاز داشت، پایان این سریال را غافلگیر کننده عنوان کرد

ماجرای فحاشی به پژمان بازغی چه بود؟

پژمان بازغی درباره سریال «افرا» که مدتی پیش پخش آن از تلویزیون به پایان رسید، گفت:
تلویزیون به قصه‌هایی مثل «افرا» که کمی مدرن‌تر و همراه با جامعه باشد احتایج دارد. ما همیشه در تلویزیون از نقطه آ تا نقطه ب می‌ رویم و سعی می‌ کنیم یک قصه خطی را رعایت کرده و یک قهرمان داشته باشیم. «افرا» غافلگیری داشت و تا لحظه آخر مردم نمی‌توانستند حدس بزنند که چه اتفاقی می‌افتد.

بازغی درباره برخی انتقادها به شخصیتی که در «افرا» بازی کرد و رفتار این شخصیت، توضیح داد:
از قسمت ۱۷ ـ ۱۸ به بعد خیلی‌ها به صفحه‌ ام در فضای مجازی آمده و به خاطر رفتارم در سریال انتقاد می‌کردند. در صورتی که زود قضاوت کردند و در انتها قاتل را بخشیدند. ما در جایگاهی نیستیم که قضاوت کنیم و هر کسی دلایل خودش را دارد. حسنش این بود که در این مجموعه هم خانواده ضارب و هم مقتول را می‌دیدم و به هر دو طرف حق می‌دادیم.

اینکه مردم واکنش نشان می‌دادند، خوب بود؛ البته گاهی الفاظ نادرست هم به کار می‌بردند این هم بخشی از حرفه ماست. منِ پژمان بازغی به عنوان کسی که بیش از بیست سال است در سینما و تلویزیون کار می‌کند، می‌گویم این حجم از بازخورد لذت‌ بخش است؛ حتی الفاظ بد هم بازخورد خوب است، زیرا انقدر نقش طبیعی بوده و مخاطب ارتباط برقرار کرده که واکنش نشان می‌دهد. 

 

بیشتر بدانید : خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال افرا + تصاویر

بیشتر بدانید : مائده سریال افرا: از بازی در مقابل آقای سلطانی می ترسیدم!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: isna.ir