شوخی کاربران با سن عجیب عمو پورنگ + عکس
 عمو پورنگ کاراکتر عجیبی‌ ست، مردم هیچوقت او را جدی نمی‌گیرند. در ادامه مطلب شوخی برخی کاربران با عموپورنگ را دنبال کنید

عمو پورنگ، عمویی که هیچ وقت او را جدی نمی گیرند

عمو پورنگ شخصیت مجری و بازیگری در برنامه‌های کودک در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است که نقش آن را داریوش فرضیایی ایفا می‌کند. او متولد اول مرداد 1352 در تهران است و کارشناسی گرافیک دارد.

نخستین حضور داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) در تلویزیون به سال ۱۳۷۶ و حضور در برنامه "ما و شما" باز می‌ گردد که این برنامه به پخش انیمیشن‌ های درخواستی بچه‌ ها اختصاص داشت. دو سال بعد و در سال ۱۳۷۸ در برنامه پورنگ و تورنگ حضور داشت که این برنامه به صورت ضبط‌ شده و تولیدی پخش می‌شد.

در فروردین سال ۱۳۸۰ برنامه‌ای به نام عمو پورنگ را به‌صورت زنده به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجان‌زاده و کارگردانی احمد درویشعلی پور که سه‌روز در هفته به‌صورت زنده از شبکه اول سیما بر روی آنتن می‌رفت را اجرا می‌کرد. اجرای این برنامه بر عهده عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) و با همراهی امیرمحمد متقیان بود.

عمو پورنگ کاراکتر عجیبی‌ ست، مردم هیچوقت او را جدی نمی‌گیرند، نگاه کنید به شوخی‌ های همین چند روز اخیر، یکی سن و سالش را با هیچکس مقایسه می‌کند، یکی به امیر محمد پاپیچ می‌ شود و یکی در اقدامی هجوآمیز میان تماشای پورنگ و فیتیله‌ ای‌ ها رقابت می‌ سازد، او به خاطر به ظاهر ثابت ماندن چهره‌ اش دستمایه شوخی‌ های بسیاری بوده، مطلب زیر را دنبال کنید، بد نمی‌گذرد. 

شوخی مردم با سن و سال عمو پورنگ
شوخی مردم با سن و سال عمو پورنگ

 

بیشتر بدانید : واکنش نعیمه نظام دوست به شایعه ازدواجش با عموپورنگ + عکس

بیشتر بدانید : ماجرای عمو پورنگ و ازدواج با دختر هندی! + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: bartarinha.ir/wikipedia.org