تازه های هنرهای تجسمی

سازمان ملل متحد به مناسبت فرا رسیدن سوم دسامبر مصادف با روز جهانی افراد دارای معلولیت مسابقه انتخاب عکس را با عنوان " تصاویری از توانایی ها " برگزار می کند.

فراخوان مسابقه عکاسی

سازمان ملل به منظور مبارزه با کلیشه های متداول و نا بجا درباره افراد دارای معلولیت نمایشگاه عکس" تصاویری از توانایی ها" را همزمان با روز جهانی افراد دارای معلولیت برگزار می کند.

در بخشی از فراخوان این مسابقه آمده است: اشاعه درکی بهتر از مفهوم معلولیت و به تصویر کشیدن انسان معلول به عنوان عضوی از جامعه از جمله اهداف این نمایشگاه برشمرده می شود. شناخت ناتوانی به عنوان بخشی از تنوع انسانی عاملی مؤثر در شناخت و قدردانی از توان افراد دارای معلولیت است.

برپایه این گزارش تمام عکاسان حرفه ای و آماتور می توانند در این رویداد شرکت کنند و انتخاب نهایی عکس ها در نیویورک مقر اصلی سازمان ملل متحد و توسط اعضا ارشد اداره اطلاعات همگانی و دپارتمان امور اقتصادی و اجتماعی صورت می پذیرد.


پوستر نمایشگاه عکسپوستر نمایشگاه عکس

تصاویر منتخب درصفحه نمایشگاه سازمان ملل و همزمان با روز بین المللی افراد معلول (3 دسامبر سال 2015)  و بر روی وب سایت این سازمان به نمایش گذاشته می شود. همچنین تمام تصاویر ثبط شده در بانک تصاویر برای امور امداد-رسانی و انتشاراتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه فراخوان نمایشگاه عکاسی 2015 سازمان ملل می بایست به سایت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد مراجعه و حداکثر تا 5 آبان ماه نسبت به شرکت در این مسابقه اقدام نموده و فرم ثبت نام و عکس های منتخب خود را به ایمیل:
festival@raad-charity.org ارسال نمایند.
تلفن:22610685

شهرک قدس (شهرک غرب)  ـ  فاز 2  ـ  خیابان هرمزان خیابان  پیروزان  جنوبی   ـ   پلاک 74


تهیه و تدوین : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ / مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد


 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
بازیگران و خواننده های هالیوود که حتی دیپلم هم ندارند!! + عکس
در این مقاله سلبریتی هایی را به شما معرفی می نماییم که دبیرستان خود را به هدف دنبال کردن آرزوهایشان، رها کردند


 

X