تازه های هنرهای تجسمی

 نمایشگاه عکس " کوبا " از روز شنبه 6 خردادماه 1396  در گالری " ایده پارسی" ( مرکز نمایشگاهی فیاپ در ایران ) برگزار خواهد شد .

نمایشگاه عکس کوبا امروز افتتاح می شود!

در این مراسم  مرکز نمایشگاه های فیاپ در ایران بصورت رسمی توسط آقایان Dr Riccardo  Busi  و Romain Nero، مهمانانی از سفارت های مختلف و هنرمندان ایرانی در محل" گالری ایده پارسی"  افتتاح خواهد شد.

Riccardo Busi  رئیس فیاپ از ایتالیا و Romain Nero عضو هیئت مدیره فیاپ و مسئول جشنواره های فیاپ از لوگزامبورگ هستند که درمراسم حضور دارند.

مراسم افتتاحیه با افتتاح رسمی نمایشگاه عکس های "کوبا"  از آقای Romain Nero که شامل 20 عکس از مجموعه کوبا است ، آغاز شده و در ادامه ، جوایز برندگان ایرانی جشنواره های نوروز تاجیکستان و ویکتور پولینسکی قرقیزستان اهدا می شود.

فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ)، توسط دکتر وان دی ویجر (DR. M. Van de Wijer) بلژیکی در سال 1946 پایه گذاری شد و از آن سال تاکنون واسطه ای برای برقراری ارتباط بین مؤسسات ملی عکاسی در کشورهای مختلف جهان بوده است. اولین کنگره این فدراسیون در سال 1950 در شهر برن سوئیس با شرکت 10 نماینده از کشورهای مختلف تشکیل شد. فیاپ تنها مؤسسه بین المللی در زمینه عکاسی است که از طرف یونسکو UNESCO به رسمیت شناخته شده است و پروژه هایی نیز بنا به درخواست این سازمان انجام داده است. این فدراسیون به عنوان عضو اجرایی با مؤسسات ملی عکاسی در سراسر جهان همکاری نزدیک دارد که تعداد آنها به بیش از 85 مؤسسه ملی در 5 قاره می رسد؛ در حال حاضر تنها نماینده رسمی فیاپ در ایران کلوپ عکس فوکوس است.

گشایش : شنبه 6  خرداد ماه 1396  ساعت 17-21
نمایشگاه تا 10  خرداد ماه هر روز از ساعت 17-20 پذیرای علاقمندان خواهد بود.
گالری 5 شنبه ها تعطیل است .
نشانی: تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت ، نرسیده به سه‌راه نشاط، کوچه اله‌وردی آذر، پلاک ۲۸، گالری ایده پارسی

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: parsianideagallery.com

 

 

 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
بازیگران و خواننده های هالیوود که حتی دیپلم هم ندارند!! + عکس
در این مقاله سلبریتی هایی را به شما معرفی می نماییم که دبیرستان خود را به هدف دنبال کردن آرزوهایشان، رها کردند


 

X