اگر قصد خرید ماشین خارجی با حدود قیمت 60 میلیون تومان داریم, مطلب زیر را بخوانید.

با 60 میلیون تومان چه ماشینی بخریم؟

محدوده قیمتی 60 میلیون را شاید بتوان شروع مرزبندی بین خودروهای داخلی و یا چینی با خودروهای خارجی دانست؛ گرچه خرید خودرو نو خارجی با این بودجه کار ساده‌ای نیست اما می‌توان با خرید خودرو کارکرده به سمت برندهای خارجی رفت.

در این مطلب تعدادی از سدان‌های محدوده قیمتی 60 میلیون تومان معرفی‌شده است.

تویوتا کمری:

اگر یک نقطه برای انتقاد از خودروی کمری وجود داشته باشد، آن ظاهر نه‌چندان جذاب آن است. مشتریان خودروی کمری توجه کمتری به‌ ظاهر این خودرو می‌کنند چون شهرت آن به خاطر کیفیت عالی و مطمئن بودن است. کمری تمامی ویژگی‌های موردنیاز را در خود دارد؛ این خودرو دارای سواری راحت، فضای داخلی بزرگ، سکوت بسیار دل‌نشین و عملکرد پرانرژی و البته منطقی است. کمری XLI اتومات تولید سال 2006 با قیمتی حدود 60 میلیون در بازار معامله می­شود، شایان‌ذکر است که مدل دنده­ای آن دارای قیمتی حدود 57 میلیون است.

مزدا3:

خودرویی دیگر از ژاپن که با توجه به امکانات و ایمنی و البته توانایی این خودرو، سواری با آن خوب و راحت به نظر می‌رسد. سرعت و شتاب مناسب، در کنار ترمزهای قوی و قابل‌اعتماد آن می‌تواند راننده را برای رسیدن به سرعت‌های بالا کمک کند و از طرف دیگر در موقع نیاز جلوی خطر را بگیرد. قیمت خودرو مزدا 3 تیپ 1 و 2 تولید سال­های 1388 و 1387 در حدود 60 میلیون است.

تویوتا یاریس:

مزایای عمده تویوتا یاریس ظاهر زیبا، قدرت مضاعف، فضای بیشتر و سیستم فرمان هیدرولیک قوی این خودرو است. مدل فول وارداتی و تولید سال 2009 این خودرو دارای قیمتی حدود 60 میلیون است.

مگان:

این خودروی فرانسوی در سال 1385 و توسط شرکت پارس‌­خودرو وارد کشور شد که به دلیل استقبال مشتریان، به تولید داخلی هم رسید. مگان 2000 تیپ 1 و 2 و تولید سال­های 90 و 89 قیمتی حدود 59 میلیون دارند.

ماکسیما:

شرکت پارس‌خودرو از سال ۲۰۰۱ (۱۳۸۰) اقدام به مونتاژ ماکسیما و ارائه آن به بازار ایران کرد. ماکسیمای مونتاژ شده توسط پارس‌­خودرو محصول سال ۲۰۰۰ نیسان بوده و در کلاس خودروهای سدان E Segment قرار دارد. ماکسیما دنده­‌ای تولید سال 1385 و اتومات سال 84 با قیمتی حدود 61 میلیون تومان در بازار یافت می­‌شود.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: jamejamonline.ir


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X