قصد داریم به بررسی خودرو  بررسی پورشه ۹۱۱ کاررا مدل ۲۰۲۰ بپردازیم پس در ادامه با ما همراه شوید

بررسی پورشه ۹۱۱ کاررا مدل ۲۰۲۰

۸ ماه بعد از اولین معرفی پورشه ۹۱۱ کاررا S ۲۰۲۰ این کمپانی آلمانی اکنون اطلاعاتی در مورد مدل‌های کوپه و کانورتیبل آن را ارائه کرده است.

مدل معمولی و استاندارد آن دارای یک موتور ۳.۰ لیتری با توربو شارژ دوقلو (Twin Turbo) که قدرتی معادل ۳۷۹ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۴۴۹ نیوتون متر را تولید و توسط یک جعبه دنده ۸ سرعته دو کلاچه، به چرخ‌ها منتقل می‌کند. در مقایسه، مدل S قدرت و گشتاوری معادل ۴۴۳ اسب بخار و ۵۲۹ نیوتون متر تولید می‌کند.

کم کردن قدرت تفاوت چندانی در عملکرد کاررا ایجاد نمی‌کند. مدل کوپه می‌تواند تنها در ۴ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد که البته این مقدار با استفاده از بسته Sport Chrono میتواند تا ۳.۸ ثانیه نیز کاهش یابد. در مدل S به دلیل قدرت بیشتر موتور این زمان به ۳.۵ و با استفاده از Sport Chrono به ۳.۳ ثانیه کاهش می‌یابد.

تشخیص کاررا استاندارد از مدل S آن کار آسانی نیست زیرا تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. تنها تفاوت آنها این است که کاررا یک لوله اگزوز خروجی در عقب و گوشه داشته در حالی که مدل S دو خروجی اگزوز دارد. با این حال خریداران می‌توانند اگزوز اسپرت با دهانه بیضی شکل را به صورت اختیاری انتخاب کنند. همچنین طراحی داخلی هر دو شبیه به هم بوده و هر دو از یک صفحه نمایش ۱۰.۹ اینچی برای نمایش اطلاعات برخوردارند.

مدل‌های جدید پورشه از امکانات بسیاری برخوردارند. از این ویژگی‌ها می‌توان به سیستم تعلیق فعال تطبیقی پورشه با دو حالت اسپرت و عادی اشاره کرد. ترمزها از یک سنسور رطوبت سنج برخوردارند که می‌توانند جادهه‌ای خیس را شناسایی و سیستم ضد قفل و پایداری را با آن شرایط تنظیم کند.

قیمت این خودرو با از ۹۸۷۵۰ دلار با مدل کاررا استاندارد شروع و تا ۱۳۴۷۵۰ دلار با  مدل کاررا S ادامه پیدا می‌کند.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: khabaronline.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X